03/04/2018

Farmasi Nutriplus Hindiba Kahve

Farmasi Nutriplus Hindiba Kahve

Mucizevi Farmasi  Hindiba Kahve ile Sağlığı Yudumla!

Hindiba bitkisi, sebze olarak faydalınabileni papatyagiller familyasından tek yıllık bitki türüdür.

İçerğinde çinko, manganez, magnezyum, demir, kalsiyom, folik asit ve potasyum v.b minarellerin yanında, A, C, B6, E, K vitaminlerini muhteva eder.

Bu bitki geçmişten günümüze kadar çeşitli birçok hastalık için bitkisel ilaç olarak kullanıla gelmiştir. Bitki kökleri toz haline getirilerek, kahve olarak kullanılır.

Hindiba, metobolizmanın aktif bir şekilde çalışması için önemli olan prebiyotik lif İnulin içermektedir.

İnulin

Hindiba bitkisinden elde edilen, tatsız, kokusuz, beyaz ve toz yapısında olan suda çözünebilen bir polisakkarittir. Bu polisakkarit bağırsaklar içerisindeki faydalı olan bakterileri çoğaltan bir polisakkarittir. İnülinin en çok elde edildiği bitki hindiba dır.

Nutriplus NutriCoffee Hindiba Kahve 100 g / 9700701

Yudumlayarak sağlığınızı korumak için Farmasi Nutriplus Hindiba Kahve ve diğer Farmasi ürünleri ni fabrika fiyatına %30-40 daha indirimli almak için Farmasi Girişimci olmak için lütfen tıklayınız!

Farmasiden güncel haberlerin yer aldığı, indirimli ürünler, kampanyalar ve daha bir çok fırsatın yer aldığı Farmasi Online Katalog için lütfen tıklayınız.

Farmasi girişimci olmadan Farmasi Katalog dan seçtiğiniz farmasi ürünlerini  Farmasi Sipariş  Verme formuna ürün kodları ile birlikte lütfen giriniz.