05/05/2018

Helal Kozmetik

Helal Kozmetik

Helal kozmetik, ürünlerin üretim aşamasında içeriğinde helal olan maddelerin kullanıldığı ve helal olmayan ortamlarda üretilmediği anlamına gelmektedir. Helal sertifikasına sahip olan bir firmanın güvenilirlik oranı da artmaktadır. 10 yılı aşkın süredir kozmetik sektöründe hizmet veren farmasi de helal sertifikasına sahiptir ve bu nedenle güvenli bir şekilde kullanılmaktadır.

Helal kozmetik belgesine sahip olan Farmasi ile ürünler helal bileşenler içerecek şekilde üretilmektedir. Aynı zamanda tüm üretim boyunca aşamalar titizlikle takip edilmekte ve üretimin ardından ürünlerin tüketiciye uygun olup olmadığı konusunda gözetimler yapılmaktadır. Tüm bu işlemlerden geçerek istenen niteliklere sahip olan ürünler ise tüketicilere sunulmaktadır.

Farmasi olarak İslam Ülkelerince kabul gören ISQ Uluslar Arası Helal Sertifikasına sahip olmanın gururunu yaşamakta ve müşterilerimize verdiğimiz güvenden onure olmaktayız. Cilt bakımı, kozmetik ve kişisel bakım ürünlerimizin çoğu doğal bileşenlerle hazırlanmakta ve doğadan ilham almaktadır. Bu sayede her türlü ihtiyaca cevap vermekte ve olumlu geri dönüşler almaktayız.

Yüzlerce ülkeye ihracat yapan ve milyonlarca müşterisi bulunan Farmasi ürünlerine verdiği değer, tüketicilerine sağlıklı ürünler sunması ve tecrübesi nedeniyle kozmetik sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Temiz İçerik Temiz Güzellik

Helal içeriğe sahip ürünler içeriğinde kanserojen gibi zararlı maddeler barındırmaması nedeniyle cilde iyi gelmekte ve herhangi bir yan etkiye neden olmamaktadır. İçeriğinde zararlı bileşenlerin bulunduğu ürünler kısa vadeli kullanımda herhangi bir etkinin gözlemlenmesine neden olmasa da uzun vadeli kullanımda cilde zarar vermekte ve ters etki göstermektedir. Bu nedenle on yıllardır Farmasi ürünleri güvenle tercih edilmektedir.