Farmasi’nin Altın Kuralları

%100 Türk sermayesi ile kurulmuş olan Farmasi’nin Formüllerinin altın kuralları bulunmaktadır. Kurucusu olan Dr Cevdet Tuna tarafından birçok özel ürünü bulunan Farmasi!nin en popüler serilerinin içerisinde Aynısefa yağı özlü seri, Aktif karbon serisi, Çay ağacı serisi bulunmaktadır ve daha birçok saç ve cilt sorununa iyi gelen Farmasi ürünlerini sayfamızdan keşfedebilirsiniz. Farmasinin bu kadar popüler olmasının ve gün geçtikçe popülaritesinin artmasının en önemli sebeplerinden biri milyonlarca insana ulaşmasıdır. Bunun da en büyük sebebi elbette hem %100 Türk markası olması hem helal sertifikaya sahip olması hem de ürünlerin içerisinde zararlı kimyasallar bulundurmaması.

Farmasi ürünlerinin içerisinde;

Paraben, SLS, alkol, fitalat, triklosan türevleri bulunmadığı gibi aynı zamanda hayvanlar üzerinde deney yapmaz. Doğa dostu yaklaşımı sayesinde geri dönüşüme katkıda bulunacak olan temiz içerikli ürünleri piyasaya sürer. İnsana ve doğaya hatta hayvanlara dahi saygılı olan Farmasi ürünleri üretilirken kendi laboratuarlarını kullanılır.

Farmasi ürünleri ağır metal içermez, fosfat formaldehit, fitalat içermez ev ofis ve araç temizlik ürünlerinin içerisinde dahi doğal yağlar bulunmaktadır. Dermatolojik olarak test edilen Farmasi ürünleri en hassas ciltlerden yağlı vey karma cilde varana kadar birçok insanın kullanabileceği özel ürünlerden oluşur.

Farmasi GDO lu bitkileri de kullanmaz, hayvanlar üzerinde test yapmayan Farmasi Doğa dostu yaklaşımı sayesinde Doğa severlerin beğenisini kazanmıştır. Hayvansal içeriklerin kullanımını reddeden Farmasi helal sertifika ya sahiptir. Nesli tükenmekte olan bitkiler Farmasi tarafından kullanılmaz. Ayrıca Doktorların en çok uyardığı konulardan biri olan koltuk altı deodorantlarının kullanımında alüminyum içermeyen ürünlerin kullanımı da tamamen Farmasi ye uygun bir yaklaşımdır. Çünkü Farmasi koltuk altı deodorantlarının içerisinde alüminyum gibi zararlı ve kanseri tetikleyici bir madde bulundurmaz.

Sayfamızdan tüm Farmasi ürünlerini daha detaylı bir şekilde inceleyebilir ve Online olarak Siparişinizi verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir