Farmasi Zen Maskara

Farmasi Zen Maskara

Göz makyajını tamamlamak derinleştirmek ve çok daha çekici bakışlara kavuşmak için maskara adımı atlamamanız gereken adımların başında yer alıyor! Çekici iri ve derin bakışlara sahip olmak için ise tercih etmeniz gereken ilk maskara Farmasi Zen maskara olmalıdır!

Bir maskaradan aradığınız her şeyi Farmasi Zen maskarada bulabilirsiniz. Uzunluk, yoğunluk, dolgunluk ve kıvrıklık etkisi hepsi bir arada! Farmasi Zen maskara takma kirpik etkisini vaat eder ve tüm ihtiyaçlarınızı bir arada size sunar! İnce kılları sayesinde en küçük kirpiklerinizi bile kavrayarak dolgun hale getirir! Uzun siyah, gür, dolgun bakışlar ile kirpikleriniz adeta ateş edecek!

Siyah ve dolgun kirpikler ile üç boyutlu bir etki yakalamış olacaksınız. Ekstra yoğun siyah pigment sayesinde kirpiklerinizi çok daha belirgin hale getirir. Taraklı fırçası yardımıyla kirpiklerinizi hem uzatır hem tek tek ayırır hem de dolgunluk etkisiyle takma kirpik etkisi yaratır!

Özel gecelerde kullanmak için iki kat uygulayabilirsiniz. Üst üste uygulandığında topaklanma yapmaz! Üst üste uygulandığında takma kirpik etkisi vererek sanki takma kirpik takmışsınız gibi yoğun bir kirpik görünümüne kavuşursunuz.

Günlük kullanım için ise tek kat uygulamanız yeterli olacaktır. Farmasi Zen maskaraya şans verin!

Farmasi renkli kozmetik ürünlerini, tüm bakım ürünlerini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi Zen maskara 8ml 1301322

Farmasi Kayıt

Farmasi Sipariş

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir