03/03/2017

Farmasi Üyelik

Farmasi Üyelik

Farmasi üyelik ile Farmasi’nin zengin ve sınırsız dünyasına yolculuk yaparak, hayallerinizin ve ufkunuzun bakış açısına göre sınırsız kazançlar elde edebilirsiniz.

Farmasi Üyelik

Farmasi Ön Kayıt Formu

İletişim Sebebi *

Farmasi üyelik avantajları

1) Farmasi üyelik kayıt işleminizden sonra farmasi ürünlerini %30-40 indirimli almaya hak kazanırsınız.

2) Farmasi üyelik kaydından sonra özel yüze varan kampanyalar dan faydalanabilirsiniz. (%80 ene varan indirimler)

3) Farmasi üyelik kayıt işleminizden sonra adresinize ilk ayı bizden olmak üzere ücretsiz KATALOG VE TESTER NUMUNELERİ gönderilecektir. Üyelerimize Sabah 8 Akşam 22 arası Ürünlerimiz ve siparişleriniz hakkında teknik destek sağlanacaktır.

4) Farmasi üyelik işleminden sonra, kampanyalar görsel temalar ile üyelere anında gönderilecektir.

5) Farmasi kayıt işlemin-izden sonra kendi ekibinizi kurarak sınırsız kazançlar elde edebilirsiniz.

Farmasi üyelik koşulları

1) Farmasi üyelik ücretsizdir.

2) Ödeme seçenekleri 2 çeşit olup
A) K. Kartı
B) Kapıda ödeme 3.49 TL ücret farkı alınır.

3) Kargo: 100 TL PUAN ve üzeri siparişlerimizde kargo ücretsizdir. Altında ise kargo ücreti 11.99 TL olup 1 adet hediye gönderilir.

4) Üyelik için Temel Bilgileriniz, Cep Numaranız, Açık Adres ve Email Adresiniz gereklidir. Bilgiler sisteme kaydedilince şifreniz cebinize gönderilecektir. Sonra tarafınıza Üyelik Sistemine giriş için tanıtıcı mesaj gönderilecektir.

5) Farmasi üye olarak Farmasi üyelik sözleşmesini onaylamış olursunuz.

Farmasi ürünlerimiz

1) Farmasi Ürünlerimizde; triclosan, parapen, parafin v.b insan sağlığına zarar veren kansorejen etki yapan kimyasallar kesinlikle bulunmaz.
2) Farmasi Ürünleri Helal Belge Sertifikalı, TSE, ISO 9001, DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜNCE onaylı dır. Ayrıca Avrupa Birliği Enstitüsünün Bitkisel İçerikli Ürünler Norma Değerleri açısından ürünlerimizin içerdiği Norm Değerler 1,5 ila 3 kat arası norm değerleri fazladır.

Farmasi üyelik danışman girişi için kayıt formunu doldurabilirsiniz. Farmasi üyelik girişi yap fırsatlar ayağınıza gelsin! Farmasi üyelik hediyesi için farmasi kampanyalarını sayfamızdan yakinen takip edebilirsiniz.

Farmasi üye ol fırsatlarla dolu farmasi katalogu ndan %30-40 indirimli farmasi ürünlerini almaya hak kazan!