04/12/2017

Farmasi El ve Ayak Peeling Tuzu

Farmasi El ve Ayak Peeling Tuzu

Tüm gün boyunca vücudumuzun tüm yükünü çeken, ayakkabı içerisinde nefes alamayan ayaklarımız için özel bir bakım göstermek gerekiyor. Bu konuda farmasi ürünleri nden Dr. C. Tuna el ve Ayak Peeling Tuzu, cildinizi narince ölü deri tabakasından arındırarak, ayaklarınızın rahat bir nefes almasına katkı sağlar. el ve Ayak Peeling Tuzunun içerdiği zengin mineraller ile cildinizi beslerken Jojoba ve Tatlı Badem yağları ile içeriği zenginleştirilmiş yapıcı cildinizi derinlemesine nemlendirir ve yumuşatır.

El ve Ayak Peeling Tuzu Kullanımı:

Ilık bir suyun içine bir çay kaşığı kadar el ve ayak peeling tuzun ilave edini, iki dakka karıştırın. Bacaklarınızı ve ayaklarınızı ovarak 15 dakka boyunca peeling uygulayın, sonra durulayarak ölü derilerden kurtulun.

El ve ayaklarınıza çay kaşığı kadar masaj yaparak uygulayın ve ardından ılık su ile durulayın. El ve ayaklarınızı kuruladıktan sonra ayak kreminizi ve el kreminizi sürün. Haftada 2-3 kez bu bakımı yaparak daha bakımlı görünen el ve ayaklara sahip olacaksınız. Ayrıca her banyodan önce 25 dakika ayaklarınızı ılık suda (1 yemek kaşığı Dr. C. Tuna El ve Ayak Peeling Tuzu ile bekletip sonra durularsanız, ayaklarınızdaki değişimi fark edeceksiniz.

Dr. C. Tuna Peeling Tuzu

Dr. C. Tuna Peeling Tuzu / 1103191
250 ml

 

Triclosan, Parapen ve parafin İçermez!

ürünlerini %30-40 indirimli almak için Farmasi Üyelik Formunu doldurabilirsiniz.