03/09/2017

Farmasi Çay Ağacı Özel Şampuanı

Farmasi Çay Ağacı Özel Şampuanı

Avustralyada ilk kez Aborjinler tarafından bulunan farmasi çay ağacı özel şampuanı saçınıza canlılık kazandıracak. Saç derinizi kir ve yağlardan arındırarak kendine has kokusu ile saçalrınızı ferahlatır ve rahatlatır. Deneyin, eşsiz serinliği ile gün boyu kendinizi zinde hissedeceksiniz. Yağlı saçlar için önerilir. İçerdiği özel formulu ile saç yağlanmasını engelleyerek kepek oluşumunu ortadan kaldırır.

Dr. C. Tuna Çay Ağacı Yağı Şampuanı

Dr. C. Tuna Çay Ağacı Yağı Şampuanı /225 ml / 1108170

Çay Ağacı Yağı

Avustralya’da yetişen çay ağacı iki metreyi bulan, yassı yapraklı bir ağaçtır.Avustralya yerlilerinin uzun yıllar kullandığı bu ağacın yapraklarından elde edilen yağ, bir çok hastalığın tedavisinde kullanılmıştır.

Çay ağacının 300 den fazla türünün bulunmasına karşın doğal tedavi amaçlı kullanılan yağ sadece bir türünün yapraklarından elde edilmektedir. Çay ağacı yağı, kullanılmadan önce pek çok bitkisel yağ gibi suda inceltilmesine gerek duyulmayan bir yağdır. Bilinen en saf temizleyicilerden olan çağacı yağının oldukça kolay bir kullanımı vardır. çay ağacı yağı, düzenli olarak kullanıldığında cildi temizler ve ferahlık kazandırır. Akne ve sivilceler için direkt pamuğa damlatılan çay ağacı yağı içeren serum, sivilce ve aknelere sürülerek durulanır. Bir kaç hafta içinde cildin ferahlandığı fark edilir.

Önemli:

Çay ağacı yağı ürünü; kullanılmadan önce vucudun herhangi bir yerinde veya el üzerinde bir bölgede denenmelidir. Bu sayede, vucudun bu bitkiye karşı hassas olup olmadığı ve bir reaksiyon gösterip göstermiyeceği tespit edilebilir. Hassas ciltler üzerinde sorunlara sebep olabilir. Adındki çay sözcüğüne aldanılmamalı, dahili olarak kesinlikle kullanılmamalıdır. Hamilelerin ve hormon tedavisi görenlerin kullanmadan önce doktora başvurmalara gerekmektedir.