03/10/2017

Farmasi Çay Ağacı BB Krem

Farmasi Çay Ağacı BB Krem

Farmasinin yeni ürünü çayağacı bb krem ile güzelliğinize güzellik katınız!

Çay Ağacı BB Krem

Çay Ağacı BB krem Ter Temiz bir cilt sağlar, tek adımda iki etkili ve mükemmel bir kavrama sağlar!

Doğal Çay ağacı ile cildin parlaklığını azaltarak cildi dış etkenlere karşı özel bir şekilde korur.

  • Sıradan BB kremler ile ciltteki kusurlara kapatmakta zorlananlar.
  • Mükemmel bir kapatıcılık ile mat doku özelliği ve hafif bir kullanım sağlar.
  • Basit bir sürüşle hızlı bir makyaj ile perfect görünüm sunar.

Çay ağacı yağının kendine has özel kokusu ürünümüzün kendine özel temizleme özelliğinin belirtisir. Uygulamadan yaklaşık otuz dakka sonra bu koku kaybolacaktır.

Dr. C. Tuna Çay Ağacı Yağı BB Krem

Dr. C. Tuna Çay Ağacı Yağı BB Krem / 50 ml ; Açıktan Ortaya 1104134 , Ortadan Koyuya 1104135

Çayağacı Yağı

Avustralya’da yetişen çay ağacı iki metreyi bulan, yassı yapraklı bir ağaçtır.Avustralya yerlilerinin uzun yıllar kullandığı bu ağacın yapraklarından elde edilen yağ, bir çok hastalığın tedavisinde kullanılmıştır.

Çay ağacının 300 den fazla türünün bulunmasına karşın doğal tedavi amaçlı kullanılan yağ sadece bir türünün yapraklarından elde edilmektedir. Çay ağacı yağı, kullanılmadan önce pek çok bitkisel yağ gibi suda inceltilmesine gerek duyulmayan bir yağdır. Bilinen en saf temizleyicilerden olan çağacı yağının oldukça kolay bir kullanımı vardır. çay ağacı yağı, düzenli olarak kullanıldığında cildi temizler ve ferahlık kazandırır. Akne ve sivilceler için direkt pamuğa damlatılan çay ağacı yağı içeren serum, sivilce ve aknelere sürülerek durulanır. Bir kaç hafta içinde cildin ferahlandığı fark edilir.

Önemli:

Çayağacı BB Krem; kullanılmadan önce vucudun herhangi bir yerinde veya el üzerinde bir bölgede denenmelidir. Bu sayede, vucudun bu bitkiye karşı hassas olup olmadığı ve bir reaksiyon gösterip göstermiyeceği tespit edilebilir. Hassas ciltler üzerinde sorunlara sebep olabilir. Adındki çay sözcüğüne aldanılmamalı, dahili olarak kesinlikle kullanılmamalıdır. Hamilelerin ve hormon tedavisi görenlerin kullanmadan önce doktora başvurmalara gerekmektedir.