03/07/2017

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Çörek Otu Şampuanı ve Maske

Dr. Cevdet Tuna Çörek Otu Şampuanı

DOĞANIN MÜCİZEVİ YAĞI

ÇÖREK OTU YAĞI

Çörek otu şampuanı ile yıpranmış, ince telli, boyalı ve dökülen saçlarınıza canlılık, hacim kazandıracak ve saçınızdaki dökülmeye son verecektir. saçlarınızı içerdiği protein yapısı ile dipten uca kadar besleyerek, saçlarınız ahenkle dans edecektir.

Çörek otu; Asya, orta doğu ve Afrika bölgesinde milyonlarca insan tarafından ilgi gören, günümüzde modern tıbbın da yararlandığı bir bitkidir.

Çörek otu tohumlarının keşfi MÖ zamanlara dayanır. Farklı din ve toplumlarda büyük yer edinmiştir. Mısır Firavunu Tutankhamun, İslamiyet, Yunan Fizikçi Dioaskorides, İbni Sina gibi hükümdarlar ve bilim adamlarının çalışmalarına yön vermiştir.

500 ml/1108175

Dr. Cevdet Tuna Çörek Otu Maskesi

Şampuanlama sonrasında saçı yumuşatır. Vitamin ve mineraller ile saçlarınızı beslemeye yardımcı olur. Maskeyi saçınıza uyguladıktan sonra 5-10 dakika bekletip, saçınızı yıkamadan durulayınız. Haftada iki defa kullanılması önerilmektedir.

500 ml /1108176

Çörek Otu Şampuanının Saça Faydaları

Çörek otu yağı bünyesinde Omega-6 ve Omega-9 yağ asitleri, mineraller, vitaminler ve proteinleri içerir. Mucizevi yağın kozmetikte en yaygın kullanımı saç ve cilt bakım ürünleridir.

  • Çörek otu yağı ile yoğunlaştırılmış özel formülü sayesinde
  • Kurumuş saç uçlarınıza parlaklık kazandırarak, saçlarınıza hacim verir.
  • İçerdiği Vitamin ve mineraller ile saçlarınızı derinlemesine beslemeye yardımcı olur.
  • Saçı yumuşatarak kırılma ve dökülmeleri engeller.
  • Bünyesinde barındırdığı Vitamin ve mineraller ile saçlarınızı beslemeye yardımcı olur.