03/04/2017

Farmasi Ürünleri

FARMASİ ÜRÜNLERİ

DR.C.TUNA
PARFÜM
KİŞİSEL BAKIM
MR WIPES
NUTRIPLUS
AKTİF YAŞAM
Farmasi Ürünleri

Farmasi Ürünleri

Farmasi Ürünleri

Farmasi ürünleri doğadan gelen esintiler ile hazırlanmaktadır. Ürünlerimiz içerisinde kanserojen etki yapan insan sağlığına zarar veren herhangi bir iz madde içermemektedir. Farmasi’nin en dikkat ettiği konu insan sağlığı olup; insan sağlığına zarar veren herhangi bir iz madde içermemektedir. Çağımızın en yaygın hastalıklarından biriside kanser hastalığıdır. Kimyasal ve kanserojen iz madde içeren bir çok ürün ile vücudumuz daki kanserojen madde birikimine sebep olmaktadır. İnsan sağlığı son derece önemlidir; işte bu yüzden kanserojen etki yapan iz maddeler ürünlerimiz de bulunmamaktadır.

Üretim şartları

Ürünlerimiz kendi kendine yetebilen komplike üretim tesislerinde, sağlık ve hijyen şartlarını sağlayarak en iyi şartlarda üretmektedir. Ürünlerimiz GMP (İyi İmalat Uygulamaları) sertifikası ile HPP teknolojisi (Yüksek Penetrasyon özelliğe sahip üretim teknolojileri) kullanılarak, hijyenik ve sağlıklı bir ortamda ve insan sağlığına zararlı maddeler ile teması olmadan üretilir.

Farmasi ürünleri üretim yelpazesi

Önce insan sağlığı diyen Farmasi, insanlara sağlıklı bir şekilde yaşama şartı sunmak için; ürün çeşitliliğine son derece önem vermektedir. Ürünlerimiz kişisel bakım, makyaj bebek bakımı, saç bakımı, parfüm, ev gereçleri, mutfak ürünleri ve temizlik ürünleri gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Özetle Farmasi ürünleri ile evinizin ve sizin kişisel ihtiyaçlarınızı tamamen karşılayacak genişlikte ürün yelpazesine sahiptir. Farmasi ürünleri ev temizliğinden kozmetiğe, mutfak gereçlerinden besin takviyesine kadar geniş ve zengin ürün yelpazesine sahiptir.

Farmasi Ürünleri ve Faydaları

  • Güzelliğinize güzellik katarken aynı zamanda, cildinize bakım sağlar,
  • İnsan sağlığına zararlı kansorojen madde içermez,
  • Bitki özlerinden özel olarak formüle edilmiştir.
  • Dermatolojik olarak test edilerek, her cilt tipi için özel tasarlanmıştır.
  • Her kesime hitap edecek zengin ürün portföyüne sahiptir.
  • Hayvansal içerik bulundurmayarak, insan sağlığına son derece önem verilir.
  • Helal Sertifikalı olup, dinin değerlere hassasiyet gösterilir.

Yerli Malı Yurdun Malı Farmasiyi Herkes Kullanmalı!

Sağlıklı ve doğal Farmasi ürünleri %30-40 indirimli almak için Farmasi Kayıt Formunu doldurmanız yeterlidir.