05/04/2018

Farmasi Ürünleri ve Faydaları

Farmasi Ürünleri ve Faydaları

Farmasi dünyaca ünlü bir firmadır ve yüzlerce ülkede yakından tanınmaktadır. Farmasi olarak bu kadar tanınmamızın ve güvenilir olmamızın altında yatan neden ürünlerimizin ihtiyaçları karşılamasıdır. Farmasi ürünlerinin faydalarını şu şekilde açıklayabiliriz;

Farmasi Ürünleri Faydaları

Ayak Bakımı

Dr Cevdet Tuna Koku Önleyici Ayak Bakım Spreyi: Özellikle ayakların tüm gün ayakkabı içinde kalması ağır bir koku oluşumuna beraberinde ise ayakta yaralara neden olabilir. Bu ürünümüz ile ayak kokusunu kolaylıkla önleyebilirsiniz.
Dr Cevdet Tuna Nemlendirici Ayak Kremi: Ayakların nemli kalması mantar veya siğil oluşumunu engellemek için önemlidir. Nemlendirici ayak kremi ile ayaklarınıza gereken nemi kazandırabilirsiniz.

Saç Onarımı

Farmasi Keratin Therapy: Bu seri ile keratin sayesinde saçlarınızı onarmanız ve ışıltı kazanmasını sağlamanız mümkündür. Tüm serinin düzenli bir şekilde kullanılması daha sağlam saçlara sahip olmanızı sağlayacaktır.
Farmasi Herbal Line: yoğun onarım etkisine sahip bu seri ile yıpranmış saçlar kısa sürede canlanır ve ışıltı kazanır.

Cilt Sorunları

Farmasi Sabun Serisi: Çikolata ve portakal, gül ve çörekotu, sarımsak & Ginseng özlü, yüz beyazlatıcı, aynısefa, çay ağacı özlü ve argan yağı sabun çeşitleri ile birçok cilt sorunu kolaylıkla çözümlenebilmektedir.
Duş jeli: Dr Cevdet Tuna Aynısefa Yağlı Duş Jeli ile egzema, sedef ve kızarıklık problemleri çözümlenebilirken, Çay Ağacı Yağlı Duş Jeli ile cilt bariyerini güçlendirerek siyah nokta ve sivilce oluşumunu engellemeye yaramaktadır.
Çay Ağacı Yağlı Yüz Yıkama Jeli: Duş jelinde olduğu gibi ciltte de siyah nokta ve sivilceleri önleyen bu ürün ile cilde direnç kazandırılmaktadır.

Farmasi ürünlerinin tümü doğadan ilham alınarak geliştirildiği için hiçbir zararı olmamakla beraber yararları bulunmakta ve sorunları düzeltmektedir. Vakit kaybetmeden ürünlerimize sahip olmak için web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.