05/06/2018

Farmasi Ürünleri Nerede Üretiliyor?

Farmasi Ürünleri Nerede Üretiliyor?

Farmasi olarak on yılı aşkın süredir üretim yapmakta ve tüketicilerimizi sağlıklı ürünlerle buluşturmak tayız. Farmasi ürünleri helal sertifikasına sahiptir ve içeriğinde doğal bileşenler bulunmaktadır. Milyonlarca kişinin tercih ettiği Farmasi ürünleri ile alakalı birçok merak edilen nokta bulunmaktadır. Bunlardan biri de Farmasi ürünlerinin üretim yerinin nerede olduğudur.

Farmasi Fabrika

Farmasi Fabrika

Farmasi İstanbul Ömerli’de, yeşilin bin bir tonunun bulunduğu bir alanda 56.000 m2’lik alana yayılan üretim tesislerinde ürünlerini üretmektedir. Yüksek teknoloji kullanılarak üretilen Farmasi ürünleri aynı zamanda diğer entegre tesislerde de işlem görmekte ve buradan tüm dünyaya gönderilmektedir. Türkiye’nin en güçlü firmalarından biri olan Farmasi hala büyümeye devam etmekte ve her ihtiyaca yönelik ürünlerini satışa sunmaktadır.

Türk menşei olan Farmasi ülkemizin gurur kaynağı olmakla beraber milyonlarca kişinin de severek kullandığı ürünlere sahiptir. Farmasi üretim aşamaları oldukça detaylıdır. Üretimi yapılacak olan yeni ürünler tamamen helal bileşenlere sahiptir ve helal ortamlarda hazırlanmaktadır. Tüketicilere uygun ürünler sunabilmek amacıyla bir dizi test yapılmakta ve ancak mükemmel olan içerikler üretilmektedir. Böylelikle Farmasi güvenilirliği her geçen gün daha da arttırmakta ve müşteri portföyünü de genişletmektedir.

Farmasi markalı tüm ürünler yüksek kalite standartları ile sağlıklı bir biçimde üretilmekle beraber, üretim sürecinde yüksek teknoloji kullanılmaktadır. Her geçen gün yenilenen ve gelişen Farmasi ailesi entegre tesisleri ve Ömerli’de bulunan ana tesisi ile tüm dünyaya yayılmaktadır.

Hala Farmasi ürünlerini denemediyseniz hiç vakit kaybetmeyin ve doğadan ilham alınarak geliştirilen bu ürünlerle güzelliğinizi herkese gösterin. FIRSATI KAÇIRMAMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ!