09/11/2018

Farmasi Transfer

Türkiyenin Ençok Kazandıran Doğrudan Satış Firması olan

Farmasi den Herkese Merhabalar

X Firmalardan Farmasiye Büyük Geçişler Aşırı Şekilde Devam Ediyor. Farmasinın Sınırsız Kazanç Dünyasına, X Firma Direktör ve Liderleri Sizleri Davet ediyoruz. Ekibiyle Birlikte Firmamıza Transfer Olmak İsteyen Direktör ve Liderlere Özel Dev Kampanya Sizleri Bekliyor.
Nelermi Sizleri Bekliyor.

İletişim Sebebi *

1) Ekibiyle Birlikte Farmasiye Gelerek Ekibimize Katılan, Transfer Etmiş Oldukları, Her 100 TL PUAN SİPARİŞ VEREN üye Başına 2 Üye destegide bizden size Hediyemizdir.
Bitmedi
2) Farmasi Sizin çalışmalarınız ve Bizlerin Desteği ile Aralık ayı sonuna kadar hızlı yükselen Direktörlerine Ek 2.500 TL Teşvik Primi Dağıtıyor.
3) Transfer edeceğiniz Tüm Üyelerin Katalog ve Tester Numunesi Biz göndereceğiz.
4) Üyelerinize Özel %30-40 Sıcak Satış Kârı, Başlangıç Paketleri, Hoşgeldin ve Teşvik Hediyeleri ile daha çok kazandıran Sıcak Satış İmkanı
5) Üyeleriniz Nekadar çok kazanırsa sizlerde o derece hızlı büyür ve kazanırsınız.
6) Ülkemize yoğun bir ekonomik saldırının olduğu bu dönemde, Yabancı Sermaye kaynaklı ve Pahalı ürünleri olan Bir X Firmasınımı yoksa %100 Yerli Bir Türk Firması olan Farmasiyimi Tercih Etmeliyiz?

Gelin sizlerde Türkiyenin en çok kazandıran, %100 Yerli ve Milli Firması Olan Farmasiye Katılın! Sınırsız Kazanç, Lüks Araba, Yurtiçi ve Yurtdışı Ücretsiz Tatiller Takdim Törenleri ve Nice Süprizler sizleri bekliyor.
Ayrıntılı Bilgi için 0549 810 99 64 ten bize ulaşabilir veya aşağıdaki Formu Doldurabilirsiniz.