01/12/2019

Farmasi Temmuz 2019 Kataloğu

Temmuz ayının gelmesi ile birlikte Farmasi 2019 temmuz kataloğu yayınlandı! nemli ve taze bir cilt görünümü arzu ediyorsanız O halde Dr Cevdet Tuna’nın en popüler serilerinden biri olan aynısefa yağı özlü cilt bakım serisini denemenizin tam sırası’ Farmasi Temmuz 2019 kataloğunda Dr Cevdet Tuna aynısefa yağı özlü cilt bakım ürünlerinde büyük indirimler sizleri bekliyor! Cildiniz nemli ve taze görünüme ulaşsın istiyorsanız mutlaka denemeniz gereken bir seridir.

Özellikle kuru ciltlerin, pullanmaya müsait, egzama oluşumuna müsait ciltlerin mutlaka denemesi gereken bir seridir. Sizde aynısefa yağının mucizevi içeriğinden faydalanmak istiyorsanız Dr Cevdet Tuna aynısefa yağlı yüz bakım ürünlerini Farmasi 2019 Temmuz kataloğunda indirimli fiyattan bulabilirsiniz.

Farmasi Dr Cevdet Tuna aynısefa yağı krem balsam Farmasi’nin en popüler ürünlerinden biridir. Yoğun bir formüle sahip olduğu için cildinizin yoğun nem ihtiyacını karşılar. Özellikle topuk çatlakları, diz dirsek çatlakları veya egzamatik problemlere sahipseniz Dr Cevdet Tuna aynısefa yağı krem balsamı mutlaka dolabınızda bulundurmalısınız.

Sizde temmuz 2019 Farmasi kataloğunda birbirinden indirimli aynısefa yağı özlü ürünleri satın almak istiyorsanız sayfamız üzerinde bulunan online kataloğu inceleyebilir ürünlerin kodları ile tüm ürünleri kolay bir şekilde sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.