12/12/2018

Farmasi Şubat Kataloğu 2019

Yıllardır ürün kategorisine her gün bir yenisini ekleyen Farmasi 2019 yılında yenilikleri takip ederek bünyesinde birbirinden farklı yenilikçi ürünleri katmaya devam ediyor! Farmasi 2019 Şubat kataloğunda bizleri neler bekliyor? Hangi yeni ürünlerle karşılaşacağız?

İşte temiz içerikli cilt bakım ürünlerinde, temiz içerikli kozmetik ürünlerini, tüm kişisel bakım ürünlerini ev ofis araç temizlik ürünlerini bir arada bulabileceğiniz %100 Türk markası olan Farmasi Şubat kataloğu detayları;

Farmasi Şubat kataloğunda kişisel bakım ürünlerinde birbirinden güzel fırsatlar sizi bekliyor!

Farmasi Şubat kataloğunda yağlı ciltlerin kullanımına uygun ve kullananların büyük çoğunun memnun kaldığı Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı özlü cilt bakım ürünlerinde büyük indirimler sizleri bekliyor!

Karma ve yağlı yağlı cilde sahipseniz cildinizde akne problemi var ise Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı ürünleri kullanarak yüzünüzdeki fazla sebumun dengelenmesine yardımcı olabilirsiniz. Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı serisinde hem çay ağacı yağı özlü şampuan hem de çay ağacı yağı özlü cilt bakım ürünlerini bir arada bulabilirsiniz. Ayrıca çay ağacı yağı özlü BB Krem sayesinde günlük makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Cildinizde sivilce akne problemine neden olan içeriklerden uzak durabilirsiniz.

Farmasi kuru ciltleri de unutmuyor!

Farmasi kuru ciltlere özel olarak geliştirdiği Dr Cevdet Tuna aynısefa yağı özlü cilt bakım ürünleri de Şubat 2019 kataloğunda oldukça indirimde! Yüzünüzde kuruluk pul pul dökülme kaşıntı fazla hassasiyet ve egzamatik problemler var ise Dr Cevdet Tuna aynısefa yağı kozmetik ürünlerini kullanarak derdinize deva bulabilirsiniz.

Farmasi 2019 Şubat kataloğunu sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Ürünleri online ve güvenli bir şekilde sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Ayrıca sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasiye ücretsiz üye olabilirsiniz.