Farmasi Stay Matte Fondöten

Farmasi Stay Matte Fondöten

Karma ve yağlı ciltlerin en büyük problemi makyaj yaptıktan birkaç saat sonra burun çene ve alın bölgelerinde parlama sorunu ile karşılaşmalarıdır! Bunun en büyük sebebi yağlı ciltlerin gün içerisinde fazla sebum üretmesi makyajı kusması ve T Bölgesi’nin yağlanmasıdır. Farmasi Stay matte fondöten sayesinde makyajınız tüm gün kalıcı olacak ve T bölgeniz asla yağlanmayacak! Mineral dokunuş ile yüzünüze yüksek kapatıcılık etkisi sağlayan Farmasi Stay matte fondötenin her cilt tonuna uygun birbirinden farklı renkleri bulunur!

Kendi cilt tonunuza uygun bir rengi bulabilirsiniz. Farmasi Stay matte fondöten karma ve yağlı ciltlerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. Yenilenen fondöten ile ipeksi mat bitişlidir. Teninizde eğer açık gözeneklere sahipseniz ve birçok fondöten denediğinizde gözeneklerinizi doluyor ise o halde Farmasi Stay matte fondöten tavsiye ediyoruz!

Çünkü Farmasi Stay matte fondöten gözenek görünümünde azalma vaat ediyor. Doğal bir bitişe sahip fondöten aynı zamanda günlük olarak cildinizin yağ kontrolünü de yapıyor ve sebumu düzenliyor. Ekstra yağlanmayı kontrol altına alıyor. Mat bir görünüm sağlayan formülü aynı zamanda yüksek kapatıcılık ve gün boyu kalıcılık vaad ediyor.

Özel mineral kompleks etkisiyle parlaklık kontrolü, yüksek kapatıcılık ve mat bir görünüm sağlayan Farmasi Stay matte fondöten gün içerisinde parlama ve yağlanma problemi yaşayanların yeni gözdesi! 

Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde sayfamızdan satın alabileceğiniz gibi sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye Ücretsiz üye olabilirsiniz.

Farmasi Stay matte fondöten Light ivory 1302492

Farmasi Kayıt

Farmasi Sipariş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir