03/10/2018

Farmasi Sıkılaştırıcı Bakım Serisi

Dr. C. Tuna Sıkılaştırıcı Bakım Serisi

Sıkılaştırıcı Bakım Serisi ile Vücudunu, Cildini ve Ruhunu Güçlendir!

Fit ve Sıkı Bir Görünüm ile Kendini Özgür Hisset

SELÜLİT İLE SAVAŞMAK VE KUSURSUZ BİR YAPIYA SAHİP OLMAK İÇİN SIKILAŞTIRICI BAKIM SERİSİ İLE HAREKETE GEÇİN

Selülit Sebepleri

Selülit Sorunu

Malesef her 10 kadından 9’u selülit sorunu ile karşı karşıya kalmaktadır. Selülit, dolaşım sisteminde ki bozukluk nedeni, ile damarlar içerisinde ki fazla miktar da suyun dokulara içerisinde dolması ile meydana gelmektedir. Zaman içerisinde bu dokularda biriken yağ, tuz ve su selülit olarak dokulara yerleşir. Selülitin en yoğun görüldüğü bölgeler ise basen, alt karın, alt kısım ve kalça bölgeleridir. Bütün vücut tipleri selülit geliştirebilir.

Selülitin Sebepleri

  • Dolaşım sistemi bozukluğu
  • Hormanal etkenler
  • Su kaybı
  • Hareketsizlik
  • Genetik etkenler
  • Dengesiz kilo alıp verme
  • Dengesiz beslenme
  • Psikolojik faktörler

Selülite Kahve Mucizesi

Özel olarak Farmasi laboratuvarlarında kahve ile harmanlanmış, vücut bakım serisi ile portakal görünümünden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Kahvenin muhteva etmiş olduğu kafein maddesi uyarıcı bir etkiye sahiptir.  Kafein maddesi hücreleri canlandırıcı, yenileyici ve sıkı bir görünüme kavuşturucu etkiye sahiptir.  Kahve ile yapılan bu vucut bakımı, cildinizi besleyerek yeniler ve canlılık kazandırır.

Özellikle bayanlar basenleri ve kalçaları çevresinde daha fazla yağ taşımaya meyilli olduklarından dolayı, selülite erkeklerden daha çok meyillidirler. Ana den ise bayanlardaki bağ dokusunun zayıf olmasıdır.

Dr. C. Tuna Sıkılaştırıcı Bakım Serisi,

Dr. C. Tuna Sıkılaştırıcı Vücut Peelingi

Body Scrup

Parmak uçlarından yardım alarak, sıkı ve fit bir yapıya sahip olmak istediğiniz bölgeye, dairesel hareketler eşliğinde sıkılaştırıcı vücut peelingi ile masaj yapınız. Haftada 1-2 kez kullanılması tavsiye edilir. Duş esnasında kullanılması önemlidir.

Dr. C. Tuna Sıkılaştırıcı Vücut Peelingi / 1103234 /250 ml

Dr. C. Tuna Sıkılaştırıcı Vücut Jeli

Body Gel

Body Scrup ve duş ile temizlenmiş ve ısınmış olan bölgeye, nazik hareketler eşliğinde dairesel olarak masaj yapınız. Haftada 1-2 kez sıkılaştırıcı vücut peelingi ardından kullanılması önerilir.

Dr. C. Tuna Sıkılaştırıcı Vücut Jeli / 1103233 / 200 ml

Dr. C. Tuna Masaj Eldiveni / 7001128

Selülit ile savaşarak, Kusursuz Bir Yapıyı hazırlayan Dr. C. Tuna Sıkılaştırıcı Bakım Serisi ve diğer Farmasi ürünleri ni fabrika fiyatına %30-40 daha indirimli almak için Farmasi Kayıt olmak için lütfen tıklayınız!

Farmasiden güncel haberlerin yer aldığı, indirimli ürünler, kampanyalar ve daha bir çok fırsatın yer aldığı Farmasi Online Katalog için lütfen tıklayınız.

Farmasi girişimci olmadan Farmasi Katalog dan seçtiğiniz farmasi ürünlerini  Farmasi Sipariş  Verme formuna ürün kodları ile birlikte lütfen giriniz.