Farmasi Sarımsaklı Şampuan

Koparak dökülen zayıf saçlara özel olarak üretilmiş canlandırıcı sarımsak etkili Farmasi vitalizing şampuan en popüler ürünlerden biridir. İnce telli saçları düzenli kullanımda kalınlaştırarak çok daha dolgun ve belirgin hale getirir. Ayrıca saç uçlarındaki çatallaşmalar, saçların tararken koparak dökülmesi ve saç diplerinin zayıflaması gibi sorunlara da çözüm olur. Farmasi Dr Cevdet Tuna vitalizing sarımsaklı şampuan koparak dökülmeye eğilimli saçlar için birebirdir. Zayıf saç uçlarını bir film tabakası gibi zarar ve koparak dökülmesini engeller. Diğer sıradan Sarımsaklı şampuanlar gibi sarımsak kokmaz aksine saçınızda tertemiz ve kalıcı bir koku bırakır. Farmasi sarımsaklı şampuan arındırıcı bir şampuandır. Saç diplerindeki ölü deriyi kir yağ katmanını ve kullanılan saç spreyi kuru şampuan gibi ürünlerin kalıntılarını tek seferde giderir, kolayca durulanır.

Saçınızda ağırlık yapmaz, tüm saç tiplerinin kullanımına uygundur. Özellikle saç diplerinde egzama tek pul pul dökülme problemleri var ise Farmasi sarımsak özlü canlandırıcı şampuan ile saç derinizi arındırabilir ve çok daha sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz.

Farmasi Sarımsaklı canlandırıcı ve koparak dökülmeye eğilimli saçlar için özel olarak üretilmiş Vitalizing şampuanın etkisini daha hızlı bir şekilde görmek istiyorsanız serinin içerisinde bulunan Dr Cevdet Tuna vitalizing sarımsak bakım maskesi, Dr Cevdet Tuna vitalizing sarımsak sabunu ve Dr Cevdet Tuna vitalizing sarımsak özlü yağı birlikte kullanabilirsiniz.

Ürünler sarımsak kokusuna sahip değildir. Güvenle rahatlıkla kullanabilirsiniz, içerisinde paraben parfüm SLS ve alkol türevleri bulunmaz. sizde Farmasi Sarımsaklı şampuanı sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde Satın almak istiyorsanız sayfamıza üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra Farmasi ürünlerini çok daha indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi Dr Cevdet Tuna vitalizing sarımsaklı şampuan 1108062 500 ml


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir