Farmasi Rouge Ruj

Farmasi Rouge Ruj

Dudaklarınızda mat rujları kullanmaktan sıkıldıysanız ve dudaklarınızda daha ıslak parlak, nemlendirme özelliğine sahip rujları kullanmak istiyorsanız O halde Farmasinin yeni çıkan ruj ruj serisi ile tanışın! Farmasi rouge ruj serisi nemini koruyan çekici dudaklar vaat ediyor!

Uzun süre kalıcı etkisine rağmen dudakları asla kurutmayan hatta içerisinde dudakları ekstra olarak besleyen yağlar bulunduran Farmasinin yeni rogue ruj serisi eminiz çok hoşunuza gidecek! İçerisinde makademya yağı bulunan Farmasinin yeni ruj serisi dudaklarınızı nemlendirirken aynı zamanda bakım yapıyor! Dudak çizgilerin görünümünü hafifletiyor !

Dudaklarınızda ki kuruluk ve pullanmayı alıyor. Aynı zamanda muhteşem renkler vererek yüksek kalıcılık vaat ediyor! Birbirinden farklı moda, popüler renklere sahip olan Farmasinin yeni rogue serisi dudaklarında nemli kremsi bir formül isteyenlerin yeni gözdesi!

Sonbahar ve kış aylarında dudaklarınıza ekstra olarak kuruyorsa veya likit mat rujların mat görünümünden sıkıldıysanız, daha ıslak çekici ve nemli dudaklara kavuşmak istiyorsanız Rouge ruj serisi tam sizlik! Farmasi rouge ruj serisi ile hem de nemini koruyan hem de birbirinden farklı renklere sahip dudaklara sahip olabilirsiniz.

İçerisinde pembe tonlarında kırmızı ve bordo tonlarına, kahverengi tonlarından çıplak dudak rengine yakın şeftali tonlarında varana kadar birbirinden farklı ruj tonlarını bulabilirsiniz!

Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde sayfamızdan satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye ücretsiz üye olabilirsiniz.

Farmasi rouge ruj serisi 01 Sweet Coral 1303194

Farmasi Kayıt

Farmasi Sipariş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir