Farmasi Pata Krem Fondöten

Farmasi Pata Krem Fondöten

Kusursuz bir ten makyajı tüm makyajınızı çok daha profesyonel gösterecek bir güce sahiptir! Cilt tipinize uygun bir ten ürünü kullanmak makyajınızı hem daha uzun süre kalıcı hale getirecek hem de çok daha profesyonel gösterecektir. Eğer ihtiyacınız olan şey kremsi formülde yüksek kapatıcılık özelliğine sahip ve kendi kendine sabitlenen bir ten ürünü ise size Farmasi ile gün boyu kalıcılık vaad eden pata krem fondöten ile tanıştıralım! Kremsi formülü ve farklı uygulanışı sayesinde Farmasi pata krem fondöten tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Cildinizi pürüzsüz gösteren kadifemsi bir güce sahip olan, tüm kusurlarınızı örten yüksek kapatıcılık özelliğine sahip ve kolay uygulamaya sahip Farmasi pata krem fondöteni eminiz çok seveceksiniz. Daha canlı ve göz alıcı bir görüntü için Farmasi pata krem fondöten kendi aplikatörü yardımı ile uygulanır. Tıpkı bir pudra ambalajına sahip fondöten kendi kendine sabitlenme özelliğine sahiptir. Kremsi yapısı ile cildinizde kadifemsi bir his yaratır, asla ağırlık hissi yaratmaz..

Kadifemsi yapısı sayesinde kolayca uygulanır. Teninizin sıcaklığı ile yumuşayan ve cildiniz ile mükemmel şekilde bütünleşen bir yapıya sahiptir. Gün içinde tazeleme gerektirmez. Her cilt tipi için kullanımı uygundur. Farmasi pata krem fondöten hem günlük makyajlarınız, özel gün makyajlarınız için ideal bir seçenek olacaktır.

Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde sayfamızda satın alabileceğiniz gibi sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye Ücretsiz üye olabilirsiniz .

Farmasi pata krem fondöten 01 1302512

Farmasi Sipariş

Farmasi Kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir