Farmasi Optimal Style Maskara

Farmasi Optimal Style Maskara

Yoğun, belirgin, tek tek ayrılmış göz alıcı kirpiklerin sırrı Farmasi maskaralarda saklı! Her kirpik tibine ve her isteğe uygun özel fırçaları ile Farmasi maskaraları mutlaka denemelisiniz! Maskara çeşitlerinde aradığınız etkiyi mutlaka bulacaksınız! Farmasi optimal Style maskara en çok satılan, en çok tercih edilen ve kullanıcıları tarafından en çok tavsiye edilen maskaralarından biridir!

Dolgun uzun ve klasik fırçası sayesinde tüm kirpik tiplerinin kullanımına uygundur. Kirpikleri tek tek ayırır ve kusursuz bir görünüm sağlar. Kirpikleri birbirine yapıştırmaz, topaklanma yapmaz, o yüzden adeta takma kirpik görünümü yaratır. Kusursuz tek tek ayrılmış kirpikler için plastik fırça yapısına sahiptir. İrili ufaklı diken şeklindeki kılları sayesinde en küçük ve en büyük kirpikleri bile yakalar. Kavradıktan sonra tek tek ayırıp uzatır, aynı zamanda dolgunluk etkisi de Farmasi optimal Style maskarada!

Dolgunlaştırıcı ve uzun plastik fırçası sayesinde kirpiklerinize takma kirpik etkisi yaratır ve her kullanıma uygundur. Dilerseniz günlük kullanım için tek kat uygulayabilir dilerseniz gece kullanımı için iki kat üst üste uygulayabilirsiniz. Topaklanma yapmayacağımdan dolayı kolay bir şekilde üst üste uygulanabilir. Gece makyajlarında takma kirpik görüntüsü için üst üste uygulandığında gözaltına dökülme yapmaz atma bulaşma yapmaz. Hacimli kirpik etkisini seviyorsanız O halde Farmasi optimal Style maskarayı mutlaka denemeli ve makyaj koleksiyonuna eklemelisiniz!

Tüm Farmasi maskara çeşitlerini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Ayrıca sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra sizde Farmasi danışmanı olarak ürünleri %30 %40 daha indirimli fiyat üzerinden satın alma şansına sahip olabilirsiniz.

Farmasi optimal Style maskara 8ml 1301015

Farmasi Kayıt

Farmasi Sipariş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir