02/17/2018

Farmasi Online

Farmasi Online

Farmasi Etkileyici ve Büyülü Dünyasına Hoşgeldiniz!

Kozmetik Alanında Aradığınız Her Şey Farmasi Online de!

Düşlediğiniz ve Hayallerinizi Süsleyen Hedeflere Ulaşmak için Girişimci Olun!

Farmasi Online İşlemler

Farmasi Onlineİster bilgisayarınızdan, ister cep telefonunuzdan, her yerden bir tık ile, bitkisel özlerle hazırlanmış, insan sağlığına son derece önem veren, Helal Belgeli ürünleri bir dokunuşla ayağınıza kadar gelsin. Farmasi kayıt formumuzu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz.

Kayıt işlemini gerçekleştiren herkes Danışman olarak; bir birin den güzel Kampanyalara katılmaya hak kazanırsınız. İster Yeni kayıt başlangıç paketini, isterseniz Yeni Kayıt Hoş geldin Hediyelerini, isterseniz Sipariş tutarınıza göre indirimli ürünleri ve ürün bazlı hediyelerinizi alabilirsiniz. Kampanyalar ayrıntılı bilgi için tıklayınız! %30-40 indirimli olarak fabrika fiyatına Ürünlerimizi alabilirsiniz. %30-40 oranında satış karı elde edebilirsiniz. Üstelik Farması fırsatlarını kaçırmayarak, bu oranı %70 lere çıkartabilirsiniz.

Farmasi Girişimci olarak yüksek kalite ürünler ile mükemmel görünmek çok kolay!

Her kesime hitap eden 2.200’den fazla ürün çeşidi ve en son moda, trend güzellik ürünleri ile kendinizi mükemmel hissedin ve harika görünün. Kozmetik ürünlerimiz güzelliğinize güzellik katarken, aynı zamanda içermiş olduğu bitkisel özler ile cildinize derinlemesine bakım yaparak, cildinizin zinde kalmasını sağlar.

Fırsatlar ile dolu, güncel haberler, kampanyalar, yeni ürünler, son moda trend ürünler ve indirimlerin yer aldığı Farmasi Online Katalog için tıklayınız!

Satış yaparak kazanç elde edebileceğiniz veya kendi ekibini kurarak daha çok kazanabileceğiniz veya satın alırken tasarruf edebileceğin, fırsatlar ile dolu harika bir iş fırsatı sunuyor. Fırsatlar dünyasında sizleri neler bekliyor merak ediyorsanız hemen tıklayınız!

Farmasi Online ile Eğlenceye dahil olun!

Eğlenerek çalışırken yeni insanlarla tanışarak çevrenizi genişletin. Birbirinden eğlenceli eğitim, seminerler ve toplantılar  ile kendinizi geliştirip yetiştirerek, üst düzey etkinliklere , yurt içi ve yurt dışı seyahateler katılma şansını da yakalayın!

  • Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Antalya Tatili,
  • Başarı odaklı düzenlenen Yurt dışı Geziler,
  • Aylık seminer ve toplantılar,
  • Geniş katılımlı geliştirici paneller,
  • Süpriz tatiller,
  • Eğitim seminerleri,
  • Süpriz kampanyalar,
  • Teknoloji paketleri,
  • Mercedes kazanma hakkı,

Ve daha niceleri sizleri bekliyor!