02/17/2018

Farmasi Nedir

Kaliteli, Güvenilir, Yerli ve Milli

Farmasi Nedir? Sorusuna en net cevabımız; Yerli ve milli, insan sağlığına önem veren, kaliteden taviz vermeyen, dünya standartları üstünde üretim politikası ile insanlarımıza, helal belgeli ürün hizmeti sunan, İstanbul Ömerli de 5 ayrı bütünleşmiş tesisi ile kendi kendine yetebilen, alanında İhracat Şampiyonu Türkiye’mizin güzide Şirketidir.

Kelime anlamı eczane olup; üretmiş olduğu bitkisel içerikli ürünler ile insan sağlığına son derece önem vermektedir. Önce sağlık politikası ile yola çıkan şirketimiz, helal kozmetik ürünleri ile güzelliğinize güzellik katarken, aynı zamanda cildinize derinlemesine bakım sağlar. Çünkü sadece kozmetik ürünü değil, aynı zamanda içeriğindeki bitkisel özlerle cildinize bakım yapar.

Farmasi %100 yerli Türk firmasıdır. Kendi yerli ve milli öz sermayesi ile yola çıkarak, yabancı iştirakler ile ortaklık kurulmayarak, Türk Malı Sertifikasına sahip olmuştur. 126 ülkeye ihracat yaparak milli ekonomimize can katmıştır.

Helal Kozmetik

Helal Kozmetik Belgesi ile insan sağlığına ve dini değerlerimize zarar vermeyen hiçbir madde farmasi ürünlerinde bulunmamaktadır. Bu kalite ve dinin değerlerimize vermiş olduğu hassasiyeti sonucu Uluslararası Helal Kozmetik Belgesini almaya hak kazanmıştır.
En çok kazandıran network firmasıdır. Sizlere sunmuş olduğu sınırsız kazançlar ile hayalinizi kurduğunuz; kariyer, tam veya yarı zamanlı iş imkânı, çocuklarınıza miras bırakabileceğiniz bir iş, limitsiz kazanç imkanı, yurt içi ve yurt dışı tatiller, Mercedes marka araba, telefon ve tablet ödülü yakalayabilmeniz için, sizlere yıl içerisinde yüzlerce eğitim ve seminer imkanı sunmaktadır.


Farmasi Nedir? / Neden Farmasi?

 1.  %100 Turk Firmasi (Yerli Malı Belgesi)
 2. Sağlıklı Ürünleri Üreten Yerli Firma ( Ürünlerimiz Kansorojen madde içermez)
 3. Helal Kozmetik Belgeli Türk Firması ( Uluslararası helal belgesine sahip)
 4. En Çok Kazandıran Network Firması ( Sınırsız kazanç )
 5. Yüksek Kalitede Üretim Yapan Firma ( Ayrıntı için )
 6. Alanında İhracat Şampiyonu ( 126 Ülkeye ihracat yapmaktadır.)
 7. Kendi Kendine yetebilen Entegre Tesislere Sahiptir
 8. 370 Milyon İnsan Farmasi Ürünlerini Kullanıyor!
 9. 2.200 Çeşit Ürün ile Her Alana Hitap Ediyor!
 10. %98 Müşteri Memnuniyeti!
 11. Fabrika fiyatına %30-40 İndirimli Ürünler.
 12. Ücretsiz Yurtiçi ve Yurtdışı Tatiller, Mercedes, Araba, Telefon ve Tablet!