Farmasi Mat Ruj Serisi

Farmasi Mat Ruj Serisi

Birbirinden iddialı birbirinden popüler ve moda renkleri bir arada bulunduran Farmasi mat ruj serisi tüm gün kalıcılık isteyenlerin yeni gözdesi! Farmasi mat ruj serisindeki rujlar klasik mat rujlar gibi dudağı kurutmaz. Dudak çizgilerine dolarak çirkin bir görünüme yol açmaz. Aksine tüm gün kalıcılık vaat etmesine rağmen dudağınızı kurutmadan ipeksi ve kadifemsi şekilde gösterir.

Anında sabitlenen formülü sayesinde tüm gün kalıcılık ile sürüldükten saniyeler sonra sabitlenir ve yoğun renk vermesi sayesinde dudağınızı tamamen renk ile kaplar. Yüksek kapatıcılık özelliğine sahiptir. Dudağınızda uzun süre ve ipeksi bir görünüm yaratır.

Farmasi mat rujların en büyük özelliği birbirinden farklı renkleri bir arada bulundurmasıdır. Her ten rengine her makyaj tarzına gidecek Farmasi mat ruj rengini sayfamızda satın alabilirsiniz.

Farmasi mat rujları ve diğer renkli kozmetik ürünlerini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Ayrıca sayfamız üzerinde bulunan üyelik kayıt formunu doldurarak Farmasiye ücretsiz üye olabilirsiniz.

Farmasi Kayıt

Farmasi Sipariş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir