Farmasi Maskara Çeşitleri

Çekici tamamlanmış ve profesyonel görünen göz makyajlarının olmazsa olmaz malzemelerinden biri de şüphesiz maskaralardır! Her kirpik tipine farklı olarak üretilmiş Farmasi maskaraları herkesin beklentisini karşılayacak niteliktedir. İşte birbirinden popüler ve birbirinden çok satılan tavsiye edilen Farmasi maskaraları;

Farmasi Ultra starlook maskara kirpiklerinde ekstra dolgunluk isteyenlerin favorisidir. Ekstra dolgun kirpikler için özel çam şeklinde fırça tasarımına sahiptir. Kirpiklerinize aynı zamanda bakım yapar. İçerisinde keratin bulunur. Eğer tek tek ayrılmış ve doğal bir görünüme sahip kirpikleri beğeniyorsanız O halde Farmasi Deep Black maskarayı mutlaka denemelisiniz! Muhteşem siyahlıkta bir maskara istiyorsanız Deep Black maskara tam size göre!

Kirpikleri kavrayıp tek tek ayırır kirpiklere hem dolgunluk hem hacim kazandırır. Farmasi optimal Style maskara ise hacimli kirpik etkisini iki katına çıkartan bir maskaradır. Kirpiklerinizi hem dolgunlaştırır hem uzatır. Klasik kıvrık fırça yapısı plastik kılları sayesinde tek tek ayrılmış kusursuz kirpikler yaratır.

Gözlerde üç boyut etkisine sahip olabileceğiniz 3D effect maskara özel fırçası ile kökten uca üç boyutlu kirpik görünümü yaratmak için üretilmiştir. Üç boyutlu etki veren fırçası irili ufaklı kılları sayesinde kirpiklerinizdeki en ufak tüyleri bile kavrayarak ekstra dolgun gösterir. Farmasi maskaralarını sayfamızdan daha detaylı bir şekilde inceleyebilir online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir