Farmasi Makyaj Temizleme Ürünleri

Sağlıklı bir cildin en önemli adı olan makyaj temizliği kusursuz bir şekilde yapılmazsa ertesi güne daha mat donuk ve hatta sivilceli bir cilt ile uyanabilirsiniz. Makyajınızı yaptığınız kadar cilt bakımında da vakit ayırmalı ve mutlaka cilt bakımınıza makyajınızı temizleyerek başlamalısınız. Makyaj ile uyumak cildinize yapacağınız en büyük kötülüklerden biridir. Farmasi Makyaj temizleme ürünleri ile artık makyajınızı çıkartmak çok daha kolay!

Farmasi çift fazlı makyaj temizleyicisi hem yağ hem de su formülünden oluşan iki kademeli bir temizleyicidir. Birbirine çalkalanarak karışan bu sıvı sayesinde suya dayanıklı göz makyajınız likit mat rujunuz çok kolay bir şekilde çıkar. Yağ bazlı formülü sayesinde kirpiklerinize zarar vermeden suya dayanıklı ve en yoğun makyajınızı çıkartabilirsiniz.

Farmasi miseller makyaj temizleme suyu ise günlük makyajınızı temizlemek için idealdir. Hafif formülü sayesinde cildinizde iritasyona neden olmaz ve günlük makyajınızı da çıkartabilirsiniz. Makyaj temizliğinde size yardımcı mükemmel ikili Farmasi!de!

İçerisinde zararlı kimyasallar bulunmuyor. Farmasi ürünleri makyaj temizleme konusunda idealdir. Farmasi Micelar Makyaj temizleme suyu makyaj kir ve yağ kalıntılarını cildinizi tahriş etmeden nazikçe temizler. İçerisindeki miseler yapılar ciltteki kir ve yağ kalıntılarını hapsederek çözer ve uzaklaştırır. Sizde dayanıklı makyajlarınızı tek bir hamlede temizlemek istiyorsanız Farmasi çift Fazlı makyaj temizleyiciyi veya Farmasi miseller Makyaj temizleme suyunu mutlaka denemelisiniz.

Farmasi Makyaj temizleme ürünlerini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi çift fazlı makyaj temizleyici 150 ml 1302702

Farmasi micellar Makyaj temizleme suyu 150 ml 1302701

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir