Farmasi Leke Giderici Cilt Bakım

Cilt lekeleri canınızı sıkıyor ise ve Cilt lekelerini kapatmak için çok daha kalın yapıdaki fondotenleri kullanmaktan bıktıysanız ve cildinize eski ışıltısını geri kazandırmak istiyorsanız O halde sizleri Farmasi Dr Cevdet Tuna aydınlatıcı White Correct serisi ile tanıştıralım!

Cilt lekelerinin oluşumu genetik faktörlere bağlı olabilir. Ayrıca güneş lekelerinden dolayı da Çilleriniz artıyor veya ekstra lekelenmeler meydana geliyor olabilir. Lekelenmelerin bir başka nedeni ise hamilelik süresince koruyucu ürünler kullanmamaktır. Bu ve buna benzer birçok etmen cildinizde lekelenmeye neden oluyor olabilir. Cilt lekelenmelerinin önüne geçmek için mutlaka güneş koruyucu kremler kullanmaya özen gösterin. Cilt lekelerinin görünümünü azaltan ve cildinizi tek bir renk gösteren Dr Cevdet Tuna White Correct serisi ile cildinize eski ışıltısını geri kazandıran ciltteki melanin sentezinde % 20 oranında azalma sağlayan Dr Cevdet Tuna White Correct seviyesindeki ürünlerin içerisinde aydınlatıcı yüz kremi ve aydınlatıcı sabun bulunmaktadır.

Her iki ürün de tüm ciltlerin kullanımına uygundur.

Dr Cevdet Tuna aydınlatıcı sabun Lekesiz pürüzsüz daha beyaz ve berrak genç bir cilde ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca cilt tonunun dengelenmesine yardımcı olur ve cildiniz ipeksi bir pürüzsüzlüğe kavuşmasına yardımcı olur.

Dr Cevdet Tuna multivitamin aydınlatıcı yüz kremi ise düzenli olarak kullanıldığında alg özü sayesinde cilde gözle görülür bir beyazlık kazandırır. Uzun süreli kullanımda lekeli cilde leke problemini çözerek leke görünümünü minimuma indirir.

sizde Dr Cevdet Tuna White Correct serisi ile lekesiz berrak temiz bir cilde merhaba deyin!

Dr Cevdet Tuna aydınlatıcı sabun 100 gr 1119029

Dr Cevdet Tuna multivitaminli aydınlatıcı yüz kremi 75 gr 1104020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir