Farmasi Kullananlar

Piyasada kozmetik marketlerde, raflarda gördüğümüz binlerce ürünün içerisinde binlerce farklı kimyasal ve zararlı madde bulunuyor.. Zamanla bilinçlenen insanlar artık çok daha doğal içerikli ürünlere yöneliyor. Farmasi tam olarak aradığınız ihtiyaçlarınızı karşılayacak temiz içerikleri üreten %100 Türk markasıdır. Farmasi Helal Kozmetik sertifikasına sahiptir.

%100 Türk markası olarak Dr Cevdet Tuna tarafından kurulmuş temiz içerikli ürünlere sahiptir. Farmasi kullananlar hem kendi ihtiyaçlarını karşılamak için ürünleri tekrar satın alıyor hem de çevresine mutlaka öneriyor ve çevresindeki insanların Farmasi ürünleri ile tanışmasına yardımcı oluyor. Farmasi ürünlerinin içerisinde hem bir evin tüm ihtiyaçları hem de kişisel olarak tüm ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz. Eviniz için ofisiniz için temizlik ve bakım ürünlerini bulurken kendi kişisel bakımınız için renkli kozmetikten şampuana saç bakım ürünlerinden parfüme varana kadar tüm ürünleri bulabilirsiniz.

Farmasi ürünlerinin içerisinde paraben parfüm SLS alkol türevleri bulunmadığı gibi Farmasi kullananların en çok memnun kaldığı nokta ise uygun fiyat segmentinde olmasıdır bu kadar uygun fiyatlı bir markanın bu kadar temiz içerikli ürünlere sahip olmasıdır. Tüm Farmasi ürünlerini sayfamızdan satın alabilirsiniz


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir