04/26/2017

Farmasi Kozmetik

Farmasi Kozmetik

Farmasi Kozmetik te çalışmak bir ayrıcalıktır. Sizde ailemize katılarak ailenize ek gelir imkanı sağlayabilirsiniz. Kendi ekibinizi oluşturarak ek gelirinizi artırabilirsiniz.

Farmasi Kozmetik

Farmasi Kozmetik Danışmanları ekiplerini kurarak bu işi başarıyorlar. Neden siz başarmayasınız?

Kozmetik sektörün de her yaş grubuna ve her bireyin ihtiyacına cevap veren geniş ürün yelpazesine sahibiz. Makyaj, Kişisel bakım, Parfüm, Cilt Bakım Serileri ve Temizlik ürünleri olan, kendi kendine yetebilen Entegre tesise sahip %100 TÜRK Firmasidir.

Danışmanlarımız sattıkları ürünlerden %30-40 oranında kazanç sağlar. Danışmanlarımıza özel %80 ne varan indirimli,TL Puan tutarlarına göre hediyeli, Teşvik Hediyeleri ve Hediye Kulubu kampanyalardan yararlanabilirler.

Farmasi kozmetik ürünleri kanserojen etki yaparak insan sağlığına triclosan, paraben ve florid v.b. iz maddeleri içermez.

Zengin ürün yelpazemiz ile makyajdan sağlığa, sağlıktan temizliğe bir çok ürünü Türkiye’de üretip Dünya genelinde 124 ülkeye ihracat yapmaktayız. ürünlerimizin FDA, TSE, ISO ve GMP belgeleri bulunmaktadır. Kozmetik ürünlerimiz içinde domuz yağı, etil alkol gibi dinimizce haram sayılan maddeleri içermediğinden, HELAL KOZMETİK sertifikasına sahip olup Farmasi kozmetik fabrikası nda üretilmektedir. Farmasi Kozmetiği diğer şirketlerden ayıran en büyük özelliği, SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI olmasıdır.

Çalışanlarına SGK ve Emeklilik fırsatı veren tek doğrudan satış Firmasıdır.

Direktörlerimize tablet, cep telefonu, internet ve sınırsız konuşma paketleri, tatil, araba kullanım imkanı sağlayarak diğer doğrudan satış şirketlerin den  ayıran bir çok özelliğe sahiptir.

Sizde geleceğin bir numaralı Kozmetik Firmasi olan Farmasi Kozmetiğe Kayıt olarak ürünleri kendiniz için %30-40 indirimli alabilirsiniz.

KAYDOL- ÖĞREN-KAYDET-KAZAN Politikası ile sizde kendinize bağlı kayıtları oluşturarak ekibinizi büyüterek kazancınıza, kazanç katabilirsiniz.

İlk yanık kremini bulan, ağrı kesici tabletleri ve öksürük şurubunu formülüze eden Doktor Cevdet Tuna’nın kurucusu olduğu %100 Türk şirketidir.

Doktor Cevdet Tuna tarafından kurulmuş olup ve Farmasi nin anlamı da eczanedir.

Formu doldurun, Farmasi Kozmetik Yeni Katalog adresinize ücretsiz gelsin!

İletişim Sebebi *

Farmasi Kozmetik ürünlerimizi Farmasi Katalog dan inceleyebilirisiniz