Farmasi Kozmetik Ürün Çeşitliliği

Yerli markalarımızdan biri olan Farmasi Kozmetik Dr Cevdet Tuna gibi bir bilim adamının öncülüğünde kurulmuştur. Dr Cevdet Tuna ülkesine hizmet etmiş ünlü bir doktordur. Profesör Doktor Cevdet Tuna’nın ürettiği birçok ürün Farmasi’nin en popüler ve en sevilen ürünleri arasında yer almıştır. Dr Cevdet Tuna’nın birbirinden farklı sağlığa özel ürünleri bulunmaktadır. Farmasi ürünlerini kullanan herkes tekrar satın alıyor ve çevresine de tavsiye ediyor. Bunun en büyük nedeni hem ürünlerin %100 yerli sermaye ile üretilmiş olması hem de helal sertifikaya sahip olmasıdır.

Farmasi ürünlerinin içerisinde paraben parfüm SLS alkol fitalat triklosan türevleri bulunmadığı gibi uygun fiyat segmentinde yer alır. Fakat buna rağmen yüksek performans özelliği gösterir. Dr Cevdet Tuna’nın aynısefa yağı serisi çay ağacı yağı serisi, Age Rewind serisi, Black charcoal serisi Aloe serisi en popüler ürünlerindendir. Birbirinden farklı cilt ve saç problemleri özel olarak üretilen Dr Cevdet Tuna ürünleri aynı zamanda zararlı kimyasallar içermediği için güvenle kullanabilirsiniz.

Farmasi ürünlerini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilir Ayrıca online kataloğumuzu inceleyerek ayın kampanyalarından Ve imkanlarından faydalanabilirsiniz. Siz de birbirinden farklı Farmasi ürününlerini satın almak ve ev konforunda siparişlerinizin ayağınıza gelmesini istiyorsanız O halde Farmasi üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye üye olun ve vereceğiniz siparişlerde %30 %40 daha indirimli fiyattan satın alma şansını elde edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir