Farmasi Kontür Stickleri Nasıl Kullanılır?

Yüz hatlarınızı daha da ön plana çıkartmak veya yüz hatlarınız da hoşlanmadığınız bölgeleri geri plana itmek için kullanabileceğiniz Farmasi Stick kontür ürünleri makyajınızı da ayrı bir boyut yaratacak profesyonel makyajın olmazsa olmaz adımlarından biri yüzü gölgelendirmektir. Bu gölgelendirmenin mantığı sevdiğiniz bölgeleri daha da ön plana çıkartmak yüzünüzü daha kemikli ve daha orantılı göstermektir. Sizde elmacık kemiklerinizin daha çıkık görünmesini burun kanatlarının daha dar ve burun ucunun daha kalkık görünmesini istiyorsanız estetik müdahalelere gerek kalmadan Farmasi kontür Stickleri yardımıyla yüzünüzü boyutlandırıp şekillendirebilirsiniz. Farmasi kontür Sticklerinin kullanımı çok kolaydır. Kolay bir şekilde ciltte yayılacağından dolayı siz de asla ağırlık hissi yaratmayacak ve pratikliği ile saniyeler içinde yüzünüzü kontürlemenize yardımcı olacaktır.

Farmasi koyu renkli kontür stick’i elmacık kemiklerinizin altına şakaklarınıza burun kanadında uygulayabilirsiniz. Bu şekilde hem elmacık kemikleriniz çıkık hem alnınız ve burun bölgeniz daha dar görünecek, hem de yüzünüzün üst yüksek noktaları daha da ön plana çıkacaktır.

Farmasi kontür Stick aydınlatıcı olan tarafı ile ise göz çevrenize, elmacık kemiklerinizin üstüne burun kemiğinize ve çenenizin tam ortasına hafif bir aydınlık katabilirsiniz. Eğer burun ucunuzun daha kalkık görünmesini istiyorsanız hafif bir şekilde burun kemerine ve burun ucuna da aydınlatıcı Stick uygulayabilirsiniz.

İşte yüz hatlarınızı şekillendirmek çok kolay isterseniz makyaj süngeri isterseniz makyaj fırçası yardımıyla kremsi yapısı sayesinde kolayca dağıtabilirsiniz. Farmasi kontür ürünlerini ve diğer renkli kozmetik ürünlerini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi kontür Stick 7 gr 1302424

Farmasi aydınlatıcı Stick 7 gr 1302425

Sayfamızdan Farmasi’ye ücretsiz üye olmak için üyelik ve kayıt formunu doldurabilirsiniz.

Online sipariş için;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir