05/22/2018

Farmasi Kontür Paleti

Farmasi Kontür Paleti

Kontür paletleri her kadının makyaj çantasında bulunması gereken önemli makyaj ürünleri arasında yer almaktadır. Günümüzde kontür uygulaması işe, okula veya gece eğlenceye giderken kolaylıkla uygulanmaktadır. Yüz hatlarının belirgin olmasını sağlayan ve istenmeyen kusurları gizlemek için kullanılan kontür uygulaması Farmasi kontür paleti ile çok daha kolay bir hale gelmektedir.

Kontür Paleti

Farmasi Kontür Paleti

Kontür uygulaması için gerekli olan her şeyi içeriğinde barındıran Farmasi kontür paleti ile makyajınızı aydınlatabilir ve kontür uygulaması yapabilirsiniz. Aydınlatıcı uygulaması için açık renkli ve kontür uygulaması için ise koyu renkli ürünlerin bulunduğu kontür paleti ile başka bir şeye gerek kalmadan kontür uygulaması yapmak kolaydır.

Özel tasarımı ve aynası ile istediğiniz her an yardımınıza koşmaya hazır olan kontür paleti ile gölge ve ışık oyunları sizden sorulacak. Farmasi kontür paleti uygulamasında ışığın çarptığı ve öne çıkarmak istediğiniz noktalara açık renk, derinlik kazandırmak istediğiniz alanlara ise koyu renk uygulaması yapmalısınız. Açık renk için burun kemiği, kaş altı, elmacık kemikleri ve dudak üstü mükemmel seçimdir. Koyu renk için ise çene kemikleri, alın kenarları ve elmacık kemiklerinin altı uygun olacaktır.