03/03/2017

Farmasi Kayıt

Farmasi Kayıt Sistemi

Farmasi kayıt merkezi ne hoşgeldiniz. Farmasi kayıt ol ile Farmasi’nin Helal Sertifikalı ve hijyenik ürünlerine ulaşmak artık çok kolay! Farmasi nasıl üye olunur ? Farmasi online kayıt formunu doldurun ve yetkili Farmasi Danışmanı size en kısa zamanda ulaşarak farmasi üyelik ve kayıt işlemlerinizi gerçekleştirsin.

farmasi kayıt ol

Farmasi Kayıt

İletişim Sebebi *

Farmasi kayıt avantajları

a) Farmasi Ürünlerini %30-40 indirimli alabilirsiniz.
b) Kayıt işlemi ile farmasi üye lerine özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Farmasi kampanyaları ile satış karınızı %50-60 lara çıkartabilirsiniz.
c) Farmasi üye olduktan sonra sizde Farmasi ye üye yapabilirsiniz.
d) Farmasiye üye yapıp ekibinizi kurarak Farmasinin sınırını sizin belirleyeceğiniz Farmasi Primlerinden ek gelir elde edebilirsiniz.
e) Farmasi üye girişi yetkisine sahip olan Farmasi Danışmanı için 1 TL = 1 TL puan olup; Diğer Network şirketlerinde 1 TL Puan kazanmak için 2-3 TL gerekmektedir.
f) Farmasi yüzde yüz yerli Türk firmasıdır. Milli Ekonomiye ve Aile Ekonominize fayda sağlarsınız.
g) Farması üye olan Danışmanlarımıza ücretsiz katalog ve Teknik Destek hizmeti sunmaktayız.
h) Kansorejen madde içermeyen bitki özleriyle Farmasi laboratuvarların da geliştirilen Farmasi Ürünleri ni evinize %30-40 inidirimli olarak getirebilirsiniz.
i) Farmasi Danışmanı olarak Helal Belgeli ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilir ve satabilirsiniz.

Farmasiye kayıt olarak ekonominize katkı sağlayın

Satış yapmazsanız bile evinizin, ailenizin ve kişisel ihtiyaçlarınızı indirimli olarak alabilir ve ekonomik bütçenizi sarsmazsınız.

Farmasi Kayıt Şartları

  • Farmasi üyelik ücretsizdir.
  •  Ödeme yöntemleri İKİ şekilde gerçekleştirebilirsiniz
    A) K. Kartı
    B) Kapıda ödeme 4.99 TL ücret farkı alınır.
    Kargo: 100 TL PUAN ve üzeri siparişleriniz de kargo ücretsizdir. Altında ise kargo ücreti 11.99 TL olup 1 adet hediye gönderilir.
  •  Farmasi üyelik yelik için Temel Bilgileriniz, Cep Numaranız, Açık Adres ve Email Adresiniz gereklidir. Bilgiler sisteme kaydedilince şifreniz cebinize gönderilecektir. Sonra tarafınıza Üyelik Sistemine giriş için tanıtıcı mesaj gönderilecektir.
  • 18 yaşını doldurmuş her Türk vatandaşı Farmasi danışmanı olabilir.

Farmasi kayıt olanları neler bekliyor?

Farmasi Kayıt Kampanyası ;

Farmasi Yeni Kayıt Başlangıç Paketi; Kişisel Bakım ve Kozmetik Paketleri mevcuttur.

Farmasi Kişisel Bakım Başlangıç Paketi: 8 adet Tam Boy ürün, 5 adet tester numunesi, 1 adet parfüm numunesi ve 2 adet Katalog içermekte olup; Başlangıç Paketi alana Kargo Ücretsizdir.

Farmasi Renkli Kozmetik Başlangıç Paketi: 1 Adet BB Krem Açıktan Ortaya 02 , 1 adet Likit Mat Ruj 03 Nude Essence, 1 Adet Optimal Style Maskara, 1 Adet Makyaj Temizleme Mendili, 1 Adet Oje Nude 03, 1 Adet Göz Kalemi 01 ve 1 Adet Tender Bulsh Allık 02 olup toplam 7 Adet Kozmetik Ürünü Sadece 64,99 TL’dir. Başlangıç Paketi Alana Kargo Ücretsizdir.

Farmasi Hoş Geldin Kampanyası: Sipariş vermiş olduğunuz ilk ayınızda Toplamda 180 TL Puan’a ulaşana 1. Ay Bianca Bayan Parfümü, 2. Ayda 180 TL Puan Yapana; At Kestanesi Masaj jeli ve Sarımsaklı Şampuan, 3. Ayında yine 180 TL Puan sipariş verene 100 TL değerindeki Glamorous Bayan Parfümü ve Theros Erkek Parfümü hediyemizdir.

Dikkat: Hoşgeldin kampanyasında 1 ay 180 puan yapmazsanız, sonraki aylar yapsanız bile kampanya sona erer.

Farmasi kayıt ol- farmasi kayıt yap ; sende kazan çevrendekilere de kazandır!

Teklif Bizden Takdir Hakkı Sizden

Farmasi ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

Farmasi kayıt ol farmasi katalog ürünleri %30-40 indirimli almaya hak kazan!