Farmasi Kaş Pomadı

Farmasi Kas Pomadı

Kaşlar yüzün en önemli ifade aracıdır.  Kaşlar yüzümüzün çerçevesidir. Doğru alınmış kaşlar, seyrek kaşlar ifadenizi donuklaştırabilir ve sizi olduğunuzdan daha yorgun gösterebilir.. Eğer sizin de kaşlarınızın arasında boşluklar var ise veya kaş şekliniz hoşunuza gitmiyor ise o halde Farmasi kaş pomadı ile doğal bir şekilde kaşlarınızı doldurabilir ve ifadenizi daha da güçlendirebilirsiniz!

Farmasi kaş pomadının en önemli özelliği herkesin kaş rengine uyan küllü bir tonunun olmasıdır. Bildiğiniz gibi kaş renkleri, saçımız ve tenimiz ile oldukça uyumludur. Eğer sizin de doğal görünen kaş rengine ihtiyacınız var ise ve kaş makyajında boyanmış güçlü bir ifadeden ziyade daha doğal görünen bir makyajdan hoşlanıyorsanız o halde Farmasi kas pomadı tam sizlik!

Krem far şeklindeki ambalajı sayesinde kolay bir şekilde uygulanır, taşınır. Kremsi formülü kaşlarınıza asla zarar vermez. Hassas kaşların bile dökülmesine neden olmaz! İnce uçlu hafif açılı bir fırça yardımı ile kaşlarınızı kolay bir şekilde boyayabilirsiniz.

Farmasi kaş pomadını kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta fırça tercihiniz olmalıdır. Farmasi kaş pomadı kullanırken açılı bir fırça yardımı ile fırçanızı biraz daha dik bir şekilde tutarak sanki yeni bir kaş çiziyormuş gibi yeni kıllar ekleyerek kaşlarınızı doldurabilirsiniz. Farmasi’nin sarışınlara, kumrallara ve koyu kumrallara özel olarak ürettiği kaç kaş pomadlarını sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz!

Kaş pomadı kaş aralarındaki boşlukları doldurarak belirgin doğal ve sabitlenmiş bir görünüm yaratmak içinidealdir.

Farmasi Kaş pomadı 3 gr sarışın 1301355

Farmasi Kayıt

Farmasi Sipariş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir