03/22/2018

Farmasi Kaş Kirpik Serumu

Farmasi Kaş Kirpik Serumu

Farmasi Kaş Kirpik Serumu, kaşları ve kirpikleri derinlemesine güçlendiren, aynı zamanda uzamasını destekleyen çok özel olarak geliştirilmiş Capixyl™ Kompleksi ile formülüze edilmiştir. Kullanılmaya başladığından itibaren kaş ve kirpiklerinizin kıl kök hücrelerini uyararak kaş ve kirpiklerinizin yeniden çıkmasına ve uzamasına yardımcı olur. Daha güçlü, kalın, uzun, yoğun kaş ve kirpikler meydana gelmesini sağlar.

Neden Farmasi Kaş Kirpik Serumu?

Kirpiklerimizin daha uzun daha gür görünmesi için çeşit çeşit rimeller dener kaşlarımızda ki boşluklarımızın dolması için denemediğimiz yöntem kalmaz peki ya yüzümüzü temizlediğimizde karşımıza çıkan gerçek! Geçici çözümler günü kurtarır evet ama istediğimiz kalıcı çözümler değil midir? Artık biraz daha uzun ve gürleşen kirpikler, boşlukları dolmuş kaşlar hiç te hayal değil hemde hiç bir kimyasal bir işleme maruz kalmadan Farmasi Kaş Kirpik Serumu ile çok kolay sabah akşam sür ve günden güne uzayan gürleşen kirpiklere sahip olmanın tadını çıkar. Düzenli kullanım halinde 8 haftada gözle görülür bir belirginlik ve 16. haftada tam sonuç işte bu kadar basit. Geçici çözümlerle vakit kaybetmeyin…

Farmasi Kaş Kirpik Serumu

Farmasi Kaş Kirpik Serumu 12ML / 1301292

Gerçek ve Kalıcı, daha uzun, gür, hacimli kaş ve kirpikler için Farmasi Kaş Kirpik Serumu ve diğer Farmasi ürünleri ni fabrika fiyatına %30-40 daha indirimli almak için Farmasi Kayıt olmak için lütfen tıklayınız!

Farmasiden güncel haberlerin yer aldığı, indirimli ürünler, kampanyalar ve daha bir çok fırsatın yer aldığı Farmasi Online Katalog için lütfen tıklayınız.

Farmasi girişimci olmadan Farmasi Katalog dan seçtiğiniz farmasi ürünlerini  Farmasi Ürün Siparişi formuna ürün kodları ile birlikte lütfen giriniz.