Farmasi Kaş Farı

Farmasi Kaş Farı

Yanlış alınan kaşlar zamanla küser ve kaşların arasında boşluklar oluşur.. Veya doğuştan gür kaşlara sahip olmayabilirsiniz..Kaşların yüzümüzdeki en önemli ifade aracı olduğunu da belirtelim.. Bu yüzden kaşlarınızın arasındaki boşlukları doldurmak için çeşitli kaş farlarından faydalanabilirsiniz! Kendi ten renginize ve saç renginize uygun kaş farını bulmakta zorlanıyorsanız o halde Farmasi Kaş farlarını hemen keşfedin!

Farmasi kaş farları hem sarışınların, hem kumralların hem de esmer ve buğday tenlilerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Kaş farlarının en güzel yanı kaşlara zarar vermemesi, dökmemesi ve daha kolay bir şekilde uygulanması.

Hafif bir uygulama sağlayan Farmasi Kaş farlarını uygulamak için ihtiyacınız olan tek şey açılı bir fırça!

Fırça yardımı ile yeni kaş kılları çiziyormuş gibi kaşlarınızı çok doğal bir şekilde doldurabilirsiniz. Kaşlarınızın arasındaki boşlukları doldurarak daha bütün bir görünüm sağlayabilirsiniz. Kaş farlarını kullanırken kaş başlarına fazla ürün uygulamamaya, fakat kaş uçlarına ise daha yoğun bir uygulama yapmaya dikkat ederseniz çok daha doğal kaşlara sahip olabilirsiniz.

Farması kaş farlarını sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Kas farları kaşlarını doğallığını bozmadan belirginleştirir, şekillendirir ve renklendirerek yoğunlaştırır.

Sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye üye olabilir ve alışverişlerinizi %30 %40 daha indirimli fiyat üzerinden yapabilirsiniz.

Farmasi kaş farı 01 blonde 1301388

Farmasi Kayıt

Farmasi Sipariş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir