Farmasi Kajal Jel Eyeliner

Farmasi Kajal Jel Eyeliner

Çekici, iddialı ve seksi bakışlara kavuşmanın yolu incecik çekilmiş bir eyeliner görünümünden geçer! Peki ama ideal eyeliner çeşidini nasıl bulabilirsiniz? Farmasi Kajal Jel eyeliner kolay uygulanışı, kremsi formülü göz kapağında yağ gibi akışı ile ideal eyeliner çeşidini bulmanıza yardımcı olacak!

Yoğun siyah ve belirgin bir etki yaratan Farmasi Kajal Jel eyeliner hem çok kolay uygulanır hem de uzun süre kalıcılık vaad eder. Mükemmel uygulama için göz bazı ile birlikte kullanabilirsiniz. Göz kapaklarınızı Farmasi göz farı bazı ile nötrledikten sonra dilerseniz tek başına Farmasi Kajal eyeliner kullanabilir, dilerseniz 3 lü göz farı paletleri ile etkiyi iki katına çıkartabilirsiniz!

Farmasi Kajal Jel eyeliner göz kapaklarında simsiyah kremsi ve yumuşacık etkisi ile tüm gün kalacaktır. Kalıcılığı, simsiyah oluşu ile adeta kedi gibi çekici bakışlara kavuşmanıza yardımcı olacaktır. İncecik uygulama fırçası yardımı ile ister kalın ister ince eyeliner görünümü yaratabilirsiniz. Dilerseniz tek başına simsiyah bir far olarak da kullanabilirsiniz.

Kullanan kadınların %98 i  16 saate kadar kalıcı etkisini onayladı!

Göz kapaklarınız da uzun süre kalıcı bir eyeliner istiyorsanız göz kapaklarınız da akmayan bulaşmayan ve gün sonunda bile hala ilk uyguladığınız gibi taze görünen bir eyeliner istiyorsanız mutlaka Farmasi Kajal Jel eyeliner şans verin!

Sizde eyeliner  görüntüsünden vazgeçemiyorsanız O halde Farmasi Kajal jel eyeliner makyaj koleksiyonunuza mutlaka eklemeli ve en azından bir kere denemelisiniz.

Farmasi ürünlerini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabileceğiniz gibi sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye Ücretsiz üye olabilirsiniz.

Farmasi Kajal Jel eyeliner 3 gr 1301354

Farmasi Kayıt

Farmasi Sipariş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir