Farmasi Intense Color Ruj Serisi

Farmasi Intense Color Ruj Serisi

Makyajın olmazsa olmaz adımlarından biri olan ruj tercihinde birbirinden farklı yapılara sahip rujları Farmasi’de bulabilirsiniz! Dilerseniz kremsi, saten formülde, dudağı kurutmayan yumuşak rujlar, Dilerseniz tüm gün boyu kalıcı mat rujlar.. Aradığınız ne varsa hepsi Farmasi’de!

Farmasi şimdi Intense Color ruj serisi ile 3 kat daha yoğun renk veren yüksek pigmentasyonlu rujları piyasaya sürdü! 3 kat daha etkili yoğun renkler için Farmasi Intense Color ruj serisini tercih edebilirsiniz!

Özenle seçilmiş çok boyutlu pigmentler sayesinde yenilenen stilinizle değişiminiz anında fark edilecek!

Farmasi intense Color ruj serisinin en önemli özelliği avokado yağı içermesi ve rujların dudağı asla kurutmaması! Avokado yağı içeren zengin formülü ile dudakları besleme ve baımlı göstermeye yardımcı olan Farmasi intense Color ruj serisinde dudak kıvrımlarını biçimlendirmek için özel uç tasarlanmıştır. Böylece dudak kalemine ihtiyaç duymadan dudak çizgisini takip edip asla taşırmadan rahat bir şekilde ruju uygulayabilirsiniz!

Özenle seçilmiş moda renkler ile kendinizi şımartmak ve makyajınıza vurucu bir darbe kazandırmak için Farmasi Intense Color ruj serisini tercih edebilirsiniz. Farmasi Intense Color ruj serisi tek sürüşte maksimum verim alabileceğiniz canlı ve yoğun renklere sahip olabileceğiniz yüksek pigmentasyon özelliğiyle dudağınıza tamamen kaplayan renklere sahiptir..

İpeksi yapısı sayesinde dudağı kurutmaz, kadife gibi görünür ve dudaklarınızı olduğundan daha bakımlı gösterir. İpeksi yapısı sayesinde kolay bir sürüşe ve tek seferde uygulama özelliğine sahiptir. Dudakları kurutmaz.

Kış mevsiminde soğuk hava şartları ile dudaklarınızı ekstra olarak kuruyor ise o halde saten bitişli rujları tercih edebilirsiniz. Farmasi Intense Color ruj serisini ve daha birçok Farmasi ürününü online ve güvenli bir şekilde sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Farmasi ürünlerini %30 %40 da indirimli fiyattan satın almak istiyorsanız sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Farmasi’ye ücretsiz üye olarak sepetinizde daha indirimli bir şekilde Alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

Farmasi intense Color ruj 4 gram 116 1301426

Farmasi Kayıt

Farmasi Sipariş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir