Farmasi High Shine Parlak Likit Ruj

Farmasi High Shine Parlak Likit Ruj

Son dönemlerin en popüler makyaj trendlerinden biri de parlak göz alıcı dudaklar! Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sezonlarda mat ruj modası etrafı kasıp kavuruyordu. Fakat artık elmas parlaklığında dolgun dudaklar moda! Farmasi yenilikleri takip eden %100 Türk markası olarak yoluna devam eden bir markadır. Farmasi yenilikleri takip ettiği için makyaj trendinden ziyade şimdi Elmas parlaklığında dudaklar için High Shine  parlak likit rujları üretti!

Farmasi High Shine parlak likit rujlar dudaklarınızı ekstra olarak dolgun gösterme ve çekici gösterme özelliğine sahiptir. Yoğun renklere sahip Farmasi parlak rujlar tıpkı bir ruj gibi dudağınızı renklendirirken tıpkı bir parlatıcı gibi ışıl ışıl parlatacak!

Yüksek kapatıcılık özelliğini, parlaklığı bir arada bulunduran parlak rujlar ile göz alıcı bir makyaj denemeye ne dersiniz?

Yumuşacık yapısı ve parlak bitişi sayesinde dudaklarımızda asla ağırlık yapmaz! Sıradan mat rujlar dudaklarınızı kurutuyorsa ve biraz daha ıslak nemli dudaklara kavuşmak istiyorsanız O halde tercih etmeniz gereken ruj türü Farmasi yüksek parlatıcı özelliğine sahip parlak likit ruj olacaktır!

Dudaklarınızda yapışkan his bırakmadığı için asla birbirine yapıştırmaz ve kötü bir görünüm yaratmaz! Dudaklarınıza ağırlık hissi yaratmayacağı için tüm gün dudağınızda var olup olmadığını bile unutacaksınız!

Özel formülü sayesinde dudaklarımızda muhteşem ve ıslak bir görünüm yaratır. Esnek uygulama aplikatörü sayesinde dudaklarınıza kolay bir şekilde uygulanır.

Farmasi High Shine parlak likit rujları sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Ayrıca sayfamızda bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasiye Ücretsiz üye olabilirsiniz.

Farmasi High Shine parlak ruj Dusty Rose 1303661

Farmasi Kayıt

Farmasi Sipariş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir