01/12/2019

Farmasi Haziran 2019 Kataloğu

Ayın yeni kataloğunda Dr Cevdet Tuna Age reversist serisinde büyük oranda indirimler sizleri bekliyor! Cildinizin gençlik iksiri olarak kullanabileceğiniz kırışıklık giderici sıkılaştırıcı ve toparlayıcı Dr Cevdet Tuna Age reversist serisini denemediyseniz Haziran ayı denemeniz için harika bir fırsat! Age Reversist nemlendirici, Age Reversist 2’li paket halinde büyük indirimler ile haziran kataloğunda sizleri bekliyor. Dilerseniz İlk Adım olarak jel temizleyici ile Yüzünüzdeki fazla yağdan ve kirden arınabilir, dilerseniz göz kremi ile gece göz çevrenizi nemlendirerek ertesi güne daha aydınlık bir göz çevresi ile uyanabilirsiniz. Temel olarak tüm cilt bakımınızı yapabileceğiniz ürünlerin bulunduğu Dr Cevdet Tuna Age Reversist serisi ayrıca güneş koruma faktörü 15 içermektedir. Ciltteki kolajen sentezinde %67 oranında artış sağlayan Dr Cevdet Tuna Age Reversist serisinin 75 kadın ile yapılan tüketici çalışmasında kullananların %92’si ürünün sarkmış göz kapaklarını kaldırdığını belirtmiştir.

Farmasi haziran 2019 kataloğunda soyulabilen maskelerde de büyük indirimler sizleri bekliyor. Her cildin ihtiyacı farklı olduğu için dilerseniz Dr Cevdet Tuna altın maske, Dilerseniz Dr Cevdet Tuna Kambu sıkılaştırıcı maske, Dilerseniz cildinizi fazla yağ ve kirlerden arındırmak için Dr Cevdet Tuna Marine Kompleksi Detoks maskeyi tercih edebilirsiniz.

Yüz ve boyun bölgesine uygulandıktan sonra 25-30 dakika bekleyip yüzünüzden soyarak çıkartmanız yeterli olacaktır. Sizde sayfanızda bulunan online kataloğu inceleyerek ürünler hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilir, beğendiğiniz ürünleri anında sepetinize ekleyerek güvenli alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.