03/03/2017

Farmasi Hakkında

Farmasi hakkında genel , geniş ve detaylı bir bilgiye sahip olmanız ümidiyle sizler için hazırlanmıştır.

Farmasi Nedir

FARMASİ ÜYELİK İŞLEMLERİ

 

FARMASİ Üyesi Nasıl Olabilirim?

Farmasi ye üyelik Farmasi danışmanlarımız vasıtası ile veya internet üzerinden ön kayıt formunu doldurularak yapılabilmektedir. 0507 857 7702 FARMASİ Danışmanı telefon numaramızı arayarak Farmasi Danışmanlarımız aracılığıyla üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve farmasi hakkında sormak istediğiniz tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Farmasi Danışmanı olmak için Temel Bilgilerinizin doğru olarak bildirilmesi zorunludur.

FARMASİ Danışmanı ne anlama gelir?

FARMASİ firmamıza ürün siparişi veren, üye olan herkes Farmasi danışmanı olarak bilinir.

FARMASİ Sponsoru ne nedir?

FARMASİ ye üye olan herhangi bir müşteri eğer firmanın üyesi olan başka bir üye ismi vererek üye olursa ismi verilen üyenin altına kaydı yapılır. İsmi verilen üye yeni üyenin Sponsoru olmuş olur. Sponsorunuz size farmasi hakkında her türlü teknik konuda destek sağlar.

FARMASİ Danışmanı veya Sponsoru olmak için gereken şartlar nelerdir?

18 yaşını doldurmuş TC kimlik numarası olan herkes FARMASİ danışmanı veya sponsoru olabilir.

FARMASİ KAMPANYALARI

 

Farmasi Kampanyalardan nasıl haber alabilirsiniz?

Farmasi güncel kampanyaları  kampanyalar bölümümüzden takip edebilirsiniz. Ayrıca üye olan danışmanlarımıza farmasi ile ilgili kampanyalar 0 507 857 77 02 Whatsaptan anında gönderilmektedir.

Farmasi Hakkında Kafamıza Takılan Sorulara nasıl cevap alabiliriz?

0 507 857 77 02 nolu hattımızdan bizi arayarak, kafanıza takılan ve farmasi hakkında bilmek istediğiniz tüm sorulara ayrıntılı olarak cevap verilmektedir. Farmasi ile ilgili tüm sorularınızın cevabı hiç bir kuşkuya mahal vermeden teknik danışmanlarımızca sizlere verilecektir.

Farmasi hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen farmasi kayıt formunu doldurunuz.