HAKKIMIZDA

Ek gelir elde etmek, tam zamanlı bir iş kurmak ve çok daha fazlası için Farmasi Dünyası'na katılın.

Ailemizin, çocuklarımızın ve sevdiklerimizin sağlığı bizim için çok önemlidir. Farmasi ürünlerini güvenle ve sağlıkla kullanıyoruz. Farmasi’nin Sağlık Bakanlığınca onaylı , İslam Ülkelerince Onaylı Helallik Sertifikası, ISO 9001 Kalite Güvencesi Sertifikası, GMP İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası, ISO 22716 Kalite Güvencesi Sertifikası, TSE Belgesi, Indiana University FDA Standartları Uyum Belgeleri vardır.

Hayellerimin ufkunu genişletiyorum. Kariyerimizin zirvesine ulaşarak; ihtiyaçlarımızı rahatlıkla karşılıyoruz. Başarı ve İlkeler Farmasi ile istikrarı, emeği ve tecrübeyi uzun yıllara sığdırdıysanız, başarı tesadüf değildir.

İlklerle başlayıp, ilklerle süren başarı hikayesinin temelleri, yarım asır önce atıldı, bu hikayenin başkahramanı Dr. Cevdet Tuna’ydı. Yatırım Kozmetik ve sağlık alanına 1950 yılında giriş yapan Tuna Ailesi, o günlerden itibaren günümüze dek insana, mutluluğa, sağlığa, kaliteye ve geleceğe yönelik yatırımlarına devam etmiştir.

farmasi hakkındaİstanbul’da, doğa ile iç içe olan Ömerli’de, 56,000 m2’lik alana yayılan üretim tesislerin de, yüksek teknolojiyi kullanarak ürettiği 2,000’nin üzerinde ürünü, dünyadaki tüketicilere ulaştırıyor. Entegre tesislere sahip, öz kaynaklarıyla büyümeye devam eden, Türkiye’nin en güçlü firmalarındandır.

Ürün Yelpazesi Her ihtiyaca ve zevke yönelik portföyü geniş ürün çeşitliliği, makyaj malzemelerinden parfüme, cilt bakımından ağız bakımına, şampuandan ıslak mendile kadar uzanmaktadır. Sağlık ile ilgili ürünler Dr. C. Tuna markası altında yer almaktadır.

Farmasi ürünleri, Laboratuvarlarımız da, insan sağlığını koruyan, en yüksek kalite standartlarına uygun olacak şekilde üretilmektedir. Bağımsız uluslararası firmalar tarafından verilen sertifikalar formüllerimizin güvenilirliğini tescil etmektedir. Hedefler Dünyada 125 ülkede, 50.000’den fazla satış noktasında 370 milyondan fazla tüketiciyle buluşan Farmasi başarısını perçinlemeliydi.

Kaliteli ürünler kullanmak dışında, Farmasi tüketicilerine kazanç sağlayacak bir yol olmalıydı. Şu an ki Yönetim Kurulu başkanı ve Tuna ailesinin ikinci kuşak temsilcisi Hakan Ömer Tuna 2010 yılında Türkiye’de “doğrudan satış kanalı” sektörüne giriş yapmaya karar verdi. Hayallerini gerçekleştirmek isteyen insanlara önemli iş fırsatları sunan Farmasi, doğrudan satış sektöründe de önemli başarılara imza atarak büyümeye ve kazandırmaya devam ediyor.

2015 yılı itibariyle Türkiye’de 200,000 danışmana ulaşan organizasyon, önümüzdeki 5 yıl içinde 1,000,000 kişiye ulaşmayı hedeflemektedir. Satış Ağı Ülkemiz ile başlayan Doğrudan Satış Organizasyonuna sırasıyla Ukrayna, Bosna, Fas, ülkeleri eklenmiştir. Doğrudan satış yapan ülkelere yatırım sürmektedir, bugün itibariyle 15 olan ülke sayısına, yakın zamanda güçlü ülkeler eklenmeye devam edecektir.

Farmasi, dünyada genelin deki trendleri takip ederek, etkin ve hızlı ürün üretme becerisiyle, sürekli olarak yenilediği ve arttırdığı ürünleriyle, Tuna Ailesinin 3.kuşağının rüzgarını da arkasına alarak, hedeflerine doğru, emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Şirket Portföyü Dünya genelin de beş Kıtaya yayılarak 125 Ülkeye ihracat yapıp; Farmasi ürünlerini 370 milyondan fazla insana ulaştırmaktayız.

2.000 den fazla ürün barındıran, FARMASİ ENTERNASYONAL SAN. TİC. A.Ş. Yüzde Yüz Türk sermayeli bir şirkettir. Çok iyi organize edilmiş ve çok kazandıran bu kulübün içinde sizler, Düzenli ve hedefleriniz doğrultusunda çalıştığınızda kazançlarınızın limiti olmadığını siz bile hayal edemeyeceksiniz.

Bulunmuş olduğumuz sektörde doğrudan satış sisteminin zirvesinde yer almaktır. Bugüne kadar iş hacmini ihracat odaklı gerçekleştiriyorduk. fakat her geçen gün artan ürün portföyümüz ile bunu daha verimli bir şekilde değerlendirilebileceği kanaatine vardık. ürünlerimizi incelediğiniz de sadece bayanlara özel olmadığını, erkek ve bebek bakım ürünlerimizin mevcut olduğunu göreceksiniz.

İhracat sektöründe geniş bir pazar ağına sahibiz. Bu doğrultuda hedefimiz doğrudan satış sisteminin zirvesinde de yer almaktır. Üyelerimiz ile hep birlikte azim ve gayretlerimizle bu doğrultuda arzulayarak, hedeflerimize varacağız. Renkli kozmetik ve kişisel bakım sektöründe vazgeçilmez bir bir marka olacağız. Her kesme hitap eden ürünlerimiz üzerinde detaylı ve titiz çalışmalar yaparak;Hem insanların zevkine hemde insanların ihtiyacına hitap edecek yenlikler ile imajımızı destekliyoruz.

Bir aile olarak insanların güven ve huzurlu olabileceği bir iş ortamı sağlamak. Yoluna baş koyduğunuz bir işte, şirketinizin sizlere sunmuş olduğu ortam sizler için çok önemlidir. Ve ilk bakış açısının ne derece de önemli olduğunun farkındayız.

Bunun neticesinde, ailemize katılan Farmasi danışmanlarına, güvenilir, net ve şeffaf bir çalışma ortamı ve satış planlaması sağlanacaktır. Hem kendine hemde çevrenizde insanlara faydalı olmanızı sağlamak. Şirket olarak uyguladığımız ödül sistemi içine aldığı aile fertlerinin kişisel gelişim kazanmasına ve finansal başarılar sağlamasına katkıda bulunacaktır.

Şirketimiz sahip olduğu imkan ve fırsatları sizinle paylaşarak, size bu sektörde her türlü girişimcilik fırsatını verecektir. Bu imkan ve fırsatları sizler de çevreniz de isteyenlere sunarak; hem kendinize hem de etrafınızdaki insanlara faydalı olabilme zevk ve mutluluğuna erişeceksiniz.

Diğer misyonlarımız Farmasi olarak insanlarımıza gönül rahatlığı ile yapabilecekleri, yaparken eğlenerek sevecekler bir iş imkanı sunmak, Bir aile olarak iş yapmanın ve başarı kazanmanın sevincini, bu işe gönül vermek isteyen herkesle paylaşmak, Sosyal sorumluluk projelerinde yer almak, satış hacmimizi sürekli yükseltmek.

Farmasiyi Neden Seçmeliyiz ? Kazancınızı sınırını Farmasi ile siz belirleyiniz. Hayalleriniz gerçeğe dönüştürün. Dünya genelin de 123 ülkede 365 milyondan fazla insan Farmasi ürünlerini tercih ediyor. bu başarının semeresi değil midir?

Farmasi Kozmetik sektöründe ihracat lideri olarak; Avrupa’nın en büyük entegre tesisine sahip dev bir firmadır.. 67 yıllık tecrübesiyle tüm dünyaya hitap ediyor. Farmasi ile geleceğimi güvence altına alıyoruz.Çocuklarımıza miras olarak bırakabileceğimiz bir işimiz var. Bundan daha iyisi ne olsun?

 

En iyisi ve en Kalitelisi Farmasi

 

Dr. Cevdet Tuna Dr. C. Tuna 1923 yılın da Edirne’de dünyaya geldi. 9 Çocuklu ailenin (Ailenin 9 çocuğu 11 üniversite bitirmiştir) 7.si olan Dr .Cevdet Tuna, 1930 da ilk öğretimine Edirne’nin Balıkpazarı İlkokulu’nda başladı. 1935 ve 1941 yılları arasında İstanbul Haydarpaşa Lisesi’nden mezun olduktan sonra, 1941 ve 1947 yılları arasında Almanya’nın Goethe Tıp Fakültesi’ni başarı ile bitirdi.

Eğitim hayatını tamamladıktan hemen sonra memleketine duymuş olduğu özlem ile yurda döndü. 1950 yılına kadar üç yıl boyunca İstanbul Hadımköy’de Tabip Asteğmen olarak kendisine tahsis edilen bir atla bütün Trakya’daki birliklere ordunun tek doktoru olarak şifa dağıttı. İlk profesyonel hayatına 1952 yılın da Türkiye’nin ilk 5 ilaç firmasından biri olan Tege İlaç Fabrikasını kurarak başladı.

Ülkemizde ilk öksürük şurubu, ağrı kesici hapı, yanık merhemi, öksürük tabletlerini formülize etti. İşine duyduğu şevk ve aşkla her gün giderek büyüyen şirketinde her daim ilaç üretimindeki tüm aşamalarında bizzat kendisi yakinen takip ederdi. Ülkemizdeki ilk tahlil laboratuvarlarının kurulmasında belirgin ve etkin bir rol üstlendi. 1977 ve 1995 yılları arasında 13.500 eczanenin arka bölümündeki havanda yapılan ilaçların ham madde ihtiyaçlarının ithalatını gerçekleştirdi.

Milli ve yerli sermayeli ilaç üreten küçük ve orta ölçekli firmalara mutemetlik yaptı. Tanalize firmasını 1998 yılında kurdu ve bugün halen Farmasi, Dr. C Tuna, Eurofresh markaları adı altında üretilen 2.000 çeşidin üzerinde kozmetik üretim tesislerinin onursal başkanıdır. Farmasi Kozmetik olarak Ömerli’deki 65.000m2’lik kendi tesislerinde günlük bin ton üretim kapasitesi ile kozmetik ürünleri üretmektedir.

Geleceğe dönük yatırımlarını aşkla ve şevkle sürdüren Farmasi Lüleburgaz’da 120.000 m2’lik yeni arazisinde, toplam 180.000m2 alanda konumlandıracağı tesisi ve 300.000m2 alanda çalışma hedefi ile yeni projelerini hızla sürdürmektedir. Farmasi Kozmetiği diğer rakiplerinden ayıran en büyük özellik ise kişisel bakım, ıslak mendil, makyaj ürünleri, plastik ambalaj üretimi, tüp üretimi ve dolumu yapabilen 5 ayrı fabrikanın aynı tesis içinde bulunması yani komplike-entegre bir tesis olmasıdır.

66 yıllık profesyonel iş yaşamı boyunca, çok çalışmayı ilke edinen Dr. Cevdet Tuna, yaptığı her işte insan kaynağının çok önemli olduğu bilinci ile insan yetiştirmenin en büyük yatırım olduğuna inanmış ve bu yönde hep yatırımlar yapmıştır. Dürüstlüğü ilke edinen, her zaman çalışanlarına verdiği önem, ailesine verdiği değer, doğayı ve hayvanları çok sevmesi ile çalışanlarının ve dostlarının hayranını kazanmıştır.

Vefatına kadar ayda bir gün, oğlu Sn. Hakan Tuna yönetiminde olan Farmasi Kozmetik A. Ş’yi ziyaret ederek eski formülleri hakkında yöneticilerle sohbetler gerçekleştirmiştir. Vefatına kadar basını yakından takip eden Dr. Cevdet Tuna, rakip analizleri ve bu konuda topladığını haber ve ilanlarla Ar-Ge’ye ve pazarlama departmanına da destek vermektedir. 30 Nisan 2017 yılında hakkın rahmetine kavuşmuştur. Türk milleti ve sevenleri adına büyük bir kayıp yaşanmıştır.