Farmasi Göz Farı Paletleri

Farmasi Göz Farı Paletleri

Rengarenk, farklı, iddialı göz makyajları yapmanın yolu renkli far paletlerinden geçiyor! Farmasinin 3lü far paletleri birbirinden farklı tonlara sahip, ortaya birbirinden farklı makyajlar çıkara bilmeniz için yüksek pigmentli farlardan oluşuyor!

Farmasi 3 lü göz farı setlerinin içerisinde her göz rengine her ten rengine her makyaj tarzına uygun bir far paleti bulabilirsiniz! Farmasi 3 lü göz farı serisinin içerisinde ışıltılı, saten bitişli ve metalik farları bir arada bulabilirsiniz. Farklı renk tonlarından oluşan yepyeni far paletleri sizleri bekliyor!

Göz Farı Paleti Love Yourself

Farmasi Göz Farı Paleti Love Yourself

Göz Farı Paleti Göz Farı PaletiFarmasi far paletleri ile ister seçtiğiniz renkleri kombinleyerek, isterseniz seçtiğiniz renkleri karıştırarak ortaya Farklı renkler çıkartabilirsiniz! Farmasi göz farı paletlerinin içerisinde daha doğal nötr ve günlük makyajda hızlı yapabileceğiniz tonlarda sonbahar aylarına uygun, kışlık koyu dumanlı göz makyajları yapabilmeniz ve gece makyajlarını yapabilmeniz için koyu tonlara varana kadar birbirinden farklı renklerini bulabilirsiniz!

Eğer aradığınız şey günlük hafif ışıltılı far paleti ise iade Farmasinin 02 numaralı warm nudes far paleti tam sizlik 1301362

Eğer aradığınız şey sonbahar tonları hafif Kızıl bir makyaj ise o halde 01 numaralı love yourself far paletini tercih edebilirsiniz 1301361

Işıltılı, sedefli, mat formülasyonların hepsi Farmasinin üçlü far serisinde mevcuttur! Sizde Farmasi renkli kozmetik ürünlerini Farmasi bakım ürünlerini ve diğer Farmasi ürünlerini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ayrıca sayfamız üzerinde bulunan üyelik kayıt formunu doldurarak Farmasiye ücretsiz üye olabilirsiniz.

Farmasi Kayıt

Farmasi Sipariş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir