Farmasi Full Coverage Stick Kapatıcı

Farmasi Full Coverage Stick Kapatıcı

Yorgunluk ve yaşlanma belirtilerinin ilk belli olmaya başladığı yerlerden biri olan göz çevremizi makyaj ile daha pürüzsüz ve daha kusursuz göstermek için kapatıcılara ihtiyaç duyarız. Fakat eğer ekstra yoğun kapatıcılara ihtiyaç duyuyorsanız likit kapatıcılar yerine Stick kapatıcıları tercih etmelisiniz. Farmasi full coverage Stick kapatıcı tam sizlik’ Yeni üretilen Farmasi full coverage Stick kapatıcı tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Farmasi Full Coverage Stick Kapatıcı Nasıl Kullanılır?

Yüksek kapatıcılık etkisi ile leke görünümü, çizgi görünümü, gözenek görünümü ve mor halkaları nötralize eder. Stick kapatıcı tüm ten renklerinin kullanımına uygundur tonları içerir. Göz altı kapatıcısı olarak koyu halka gözenek çizgi görünümünü nötralize eder.

Parmaklarınız yardımıyla kolay bir şekilde dağıtabilirsiniz. Dilerseniz daha profesyonel bir görünüm için makyaj süngeri yardımı ile de kapatıcınızı rahatlıkla dağıtabilirsiniz. Yüzünüzdeki morluklar veya sivilce lekeleri gibi kusurları örtmek için de birebirdir! Pudralı, kremsi yapısı sayesinde kendi kendine sabitlenir. Kalıcılığı yüksektir, gün içerisinde çizgilenme yapmaz, uçup gitmez, sizi yarı yolda bırakmaz !

Hem gece makyajlarınız, hem de gündüz makyajlarınız için kullanabileceğiniz joker bir üründür. Fondöteninize uyan bir tonu veya fondöteninizden bir kaç ton açık bir tonu göz çevrenize uyguladıktan sonra parmaklarınızın ısısı yardımı ile ürünü eriterek iyice yerleştirebilirsiniz. Böylece daha kusursuz ve tek renk göz çevresine sahip olabilirsiniz.

Kolay uygulama,

Kapatıcılık

Yoğunluk

Tüm etkiler bir arada!

Farmasi Stick kapatıcı ile hem yüzünüzdeki kusurları kapatabilir hem de göz çevrenizi daha pürüzsüz ve aydınlık bir şekilde gösterebilirsiniz. Ayrıca göz kapaklarınız içinde kullanabileceğiniz bir üründür. Göz kapaklarında bulunan ve farı rengini değiştiren çeşitli kırmızılıkları ve morlukları nötralize eder, fara daha uygun bir zemin hazırlar.

Farmasi Full Covarage Stick kapatıcıyı sayfamız üzerinden online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi Sipariş

Ayrıca sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi ye Ücretsiz üye olabilirsiniz. Farmasi danışmanı olduğunuzda tüm ürünleri %30 %40 daha indirimli fiyattan satın alabileceğinizi de unutmayın.

Farmasi Kayıt

Farmasi Full coverage Stick kapatıcı 4 gram 01 1302521

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir