Farmasi Full Coverage Likit Kapatıcı

Farmasi Full Coverage Likit Kapatıcı

Göz makyajının en büyük tamamlayıcısı kusursuz bir göz çevresidir! Eğer göz çevrenizde damarlı bir görünüm var ise kızarıklık ve morluk sorunu yaşıyorsanız o halde çizgilerinize dolmayacak, göz çevrenizi daha aydınlık ve tek renk gösterecek bir kapatıcıya ihtiyaç duyuyorsunuz demektir..  Farmasi full coverage likit kapatıcı tam sizlik!

Hem göz altı kapatıcısı hem de yüzünüzdeki lekeleri kapatmak için kullanabileceğiniz yüksek örtücülüğe sahip bir kapatıcıdır. Koyu halka, gözenek, çizgi ve kırışıklık gibi tüm sorunları kapatır. Hafif yapıdadır ve uzun süre kalıcıdır. Cilde enerji verir, pürüzsüz parlak bir görünüm için cildi nemlendirir.

Farmasi full coverage likit kapatıcı özellikle göz çevresinde kuruluk problemi yaşayanların yeni favorisi!

Likit formda olduğu için göz çevrenizdeki kurulukları ekstra olarak belli etmez. Göz çevrenizi daha aydınlık ve kusursuz gösterirken aynı zamanda tüm gün nemlendirme performansı ile yapay bir görüntü oluşturmaz.

Göz altı kapatıcısı: koyu halka, gözenek, çizgi ve kırışıklık gibi tüm kusurları kapatır, cilt tonunu eşitler. Antioksidan fayda sağlar. Tüm cilt tipleri için idealdir. Boyut vermek için yüzün yüksek noktalarına açık tonlarını kullanabilirsiniz.

Eğer Göz altındaki morluklardan şikayetçisiniz daha somon alt tonlu olan 01 numaralı rengi uygulayabilir,

Eğer göz çevrenizdeki aydınlanma etkisini iki katına çıkartmak isterseniz daha sarı alt tonlu olan 02 numarayı kullanabilirsiniz.

Kusurları ve renk farklılıklarını mükemmel bir şekilde nötralize eder koyu halkaları ve yorgunluk belirtilerini gizler Göz çevrenizi daha aydınlık ve kusursuz gösterebilirsiniz. Ayrıca kapatıcınızı göz kapaklarınızdaki damarlı ve sorunlu görünümü kapatmak için de kullanabilirsiniz. Sizde Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde sayfamız üzerinden satın alabilirsiniz.

Farmasi Sipariş

Ürünleri %30 %40 indirimli satın almak ister misiniz?

Cevabınız Evet ise o halde sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye Ücretsiz üye olabilirsiniz. Böylece Farmasi’ye ücretsiz üye olduktan sonra Farmasi danışmanı ünvanınız ile ürünleri %30 %40 daha indirimli bir şekilde satın alma şansına sahip olacaksınız.

Farmasi Kayıt

Farmasi full coverage likit kapatıcı 01 1302531

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir