01/12/2019

Farmasi Eylül 2019 Kataloğu

Her ay yenisi merakla beklenilen fırsatlarla dolu Farmasi kataloğunun Eylül sayısı çıktı! Farmasi Eylül 2019 kataloğunda sizleri hangi fırsatlar bekliyor?

Eğer aloe vera serisini merak ediyorsanız ve cilt bakımınızda aloe vera içerikli ürünleri kullanmaktan hoşlanıyorsanız O halde size bir müjdemiz var! Farmasinin rahatlatıcı ve yatıştırıcı serisi olan Aloe serisinde büyük oranda indirimler Farmasi Eylül 2019 kataloğunda sizleri bekliyor.

Dr Cevdet Tuna Aloe serisinin içerisinde paraben ve boya bulunmadığı gibi %100 doğal Aloe Vera suyu bulunmaktadır. Hassas ciltlerin kullanımına uygun olarak üretilmiş Farmasi Dr Cevdet Tuna Aloe serisinin içerisinde dört dörtlük cilt bakımınızı yapabileceğiniz ürünler bulunur. Dr Cevdet Tuna Aloe peeling ile hassas temizlik yaratabilir, cildinizdeki pürüzlerden arınabilirsiniz. Dr Cevdet Tuna Aloe jel ise serinin içerisindeki en yüksek orandaki aloe vera özütüne sahip üründür.

Her bölge için kullanılabilir. İritasyonları, tahrişi ve kızarıklığı engeller. Dr Cevdet Tuna Aloe maske ise yoğun nemlendirici etkili bir maskedir. Anında nemlendirme sağlayan ve cildinizi onaran bir maskedir. Farmasi Eylül 2019 kataloğunda Dr Cevdet Tuna Aloe serisini denemenin tam zamanı!

Cildinizin günlük nem ihtiyacını karşılayan Dr Cevdet Tuna Aloe serisi %50 ye varan indirimler ile Farmasi 2019 Eylül kataloğunda sizlerle! Sayfamız üzerinden online ve güvenli bir şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi ye Ücretsiz üye olabilirsiniz. Böylece sepetinizdeki ürünleri %30 %40 daha indirimli fiyattan satın almanıza yardımcı olacaktır.