Farmasi Extreme Curl Maskara

Farmasi Extreme Curl Maskara

Maskara tercihlerinizde kıvrık ve uzun kirpiklerden hoşlanıyorsanız O halde kaşık formdaki  özel tasarımı ile Farmasi Extreme curl maskara tüm beklentilerinizi karşılayacak! Eğer bir kısa, aşağı doğru bakan kirpikleriniz var ise o halde ekstra kıvırıcı etkisi için kaşık formundaki hafif bükük maskara fırçalarını tercih etmelisiniz. Farmasi Extreme curl maskara kirpikleri kıvırmak için özel olarak tasarlanmış fırça yapısı ile kirpiklerinizi dibinden kavrar uca kadar kıvrıklık etkisi verir. Aşağı bakan düz kirpikler için birebirdir! İstediğiniz kıvrık etkisini iki katına çıkartmak için maskarayı uygularken dipten uca zikzak hareketler ile uygulayabilir ve en küçük kılları bile yakalamasına yardımcı olabilirsiniz.

Farmasi Extreme curl maskara özel fırça yapısı ile en kısa kirpiklere bile ulaşır. Bu yüzden kirpikleriniz daha dolgun daha yoğun ve daha gür görünür. Takma kirpik görünümüne ulaşır. Kirpikleri kıvırıp kaldırarak ortaya çıkartır. En küçük kılları bile kavradığı için kirpikleriniz çok daha yoğun bir ve göz alıcı görünür. Hem gündüz kullanımına hem de gece kullanımına uygundur.

Günlük kullanmak istediğinizde tek kat uygulamanız yeterli olacaktır. Kirpiklerinizi tek tek ayırır topaklanma yapmaz, kirpiklerinizi birbirine yapıştırmaz, aksine kirpiklerinizi çok daha fazla ve gür gösterir. Gece kullanımı için daha yoğun bir uygulama istiyorsanız üst üste iki katı uygulayabilirsiniz. Diğer maskaralar gibi iki kat uygulandığında topaklanma dökülme göz çevresine yayılma problemi ile karşılaşmazsınız. Simsiyah ve kalıcı etkisi ile tüm gün kirpikleriniz ok gibi ateş edecek!

Göz makyajınızın daha da ortaya çıkmasını istiyorsanız maskara seçimine ekstra özen göstermelisiniz. Farmasi’de hayal ettiğiniz tüm maskara çeşitlerini bulabilirsiniz. Farmasi Extreme curl maskarayı ve diğer Farmasi maskara çeşitlerini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi danışmanı olarak tüm ürünleri %30 %40 daha indirimli fiyattan satın almak istiyorsanız sayfamız üzerinde bulunan üyelik kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye ücretsiz üye olmanız yeterli olacaktır.

Farmasi Extreme curl maskara 14 ml 1301347

Farmasi Kayıt

Farmasi Sipariş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir