05/02/2018

Farmasi Ek İş Fırsatı

Ek İş Fırsatı

Herhangi bir eğitim seviyesine gerek olmaksızın herkesin Farmasi danışmanı olabileceğini biliyor muydunuz? İster ev hanımı olun, isterseniz bir doktor veya bir öğrenci, eğer ek iş yapmak ve para kazanmak istiyorsanız Farmasi ile bu oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.
Farmasi 10 yılı aşkın süredir kozmetik sektöründe faaliyet gösteren öncü bir firmadır. Yüzlerce ülkeye ihracat yapmakta ve milyonlarca müşterisi bulunmaktadır. Bu durumda ek iş fırsatı olarak herkese kollarını açan Farmasi ile kısa sürede kazancınızı arttırabilir ve eğer sistemli çalışırsanız başarı merdivenlerini adım adım çıkabilirsiniz. Farmasi ile TC vatandaşı olan 18 yaşını doldurmuş herkes ek iş fırsatı ile para kazanabilir.

Farmasi İle Ek İş Fırsatını Yakalamak

Farmasi ile ek iş fırsatından yararlanmak için temsilci olmanız gerekmektedir. Bunun için ise web sitemizden kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Kayıt formunu doldurduktan sonra sizinle iletişime geçerek ek iş fırsatları ile alakalı detaylı bilgi vereceğiz. Farmasi temsilcisi olarak yılda bir kez ilk siparişlerine giriş aidatı olarak 0,99 ile 9.99 TL arasında değişen bir ücret alınacağı bilgisini de bu görüşmede vereceğiz.

İndirimli Ürünler ve Yüksek Kazanç

Farmasi temsilcisi olmak birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Farmasi Katoloğunda bulunan ürünler temsilciler tarafından %30 ve %40 indirimle alınmaktadır. İndirimli alınan ürünler daha sonra temsilcinin etrafıdna kişilere satıldmakta, sipariş alınırken katolog ücretleri geçerli olmaktadır. Böyleelikle Farmasi temsilcileri satışlardan %30 ile %40 arasında kar elde etmektedir.

Farmasi temsilcisi olarak daha fazla kazanmak ve daha fazla kişiye ulaşmak için kendi ekibinizi kurmanız da mümkündür. Böylelikle satış ağınızı genişletebilir ve siz ve ekibinizin satış cirosuna bağlı olarak ayda 500, 1000, 2000 veya 5000 TL ve üzerinde kazanç elde edebilirsiniz.

Farmasi ile ek iş fırsatını yakalamak işte bu kadar kolaydır! Fırsat için Tıklayınız