Farmasi Dudak Nemlendiricisi

Farmasi Dudak Nemlendiricisi

Makyajın en önemli adımlarından biri olan dudaklarımızda rujların daha gösterişli, daha kadifemsi, daha pürüzsüz durması için dudak bakımını yapmanız çok önemlidir. Dudak bakımını yaparken özellikle kış mevsimine girdiğimiz son günlerde dudaklara ihtiyacı olan nemi vermek için dudakları nemlendirmek çok önemlidir. Dudaklarınızı nemlendirmezseniz zamanla dudak çatlaklarınız daha da ön plana çıkacak, kuruluklar artarak pul pul dökülme problemi ile karşılaşacaksınız. Dudağınıza uyguladığınız en mükemmel ruj bile kendini yeterince iyi gösteremeyecek, kuru görünecek ve gün içerisinde dudak çizgilerine dolarak çirkin bir görünüm ortaya çıkartacaktır.. Farmasi bu konuda da sizleri yalnız bırakmayarak muhteşem bir ürün ile geri döndü! Farmasi dudak nemlendiricisi her dudağın ihtiyacı olan nemi sağlar.

Rujların altına tıpkı bir baz gibi uygulayabileceğiniz harika bir nemlendiricidir. Dudaklarınızı tamamen kaplarken yağlı his ve yağlı görünüm bırakmaz. Makyajın altına kullanıma çok uygundur. Rujların kalıcılığını arttırırken dudak çizgilerin görünümünü hafifletir. Rujlardan önce uygulandığında uygulayacağınız mat rujun kurutmasını engeller. Dudakları daha pürüzsüz ve bakımlı gösterir.

Dudakların nemli kalması için dudak nemlendiricisini gün içinde tazeleyebilirsiniz. Rujların üstüne hem de rujların altına kullanıma uygundur. Muhteşem dudakların sırrını ünlülerin makyaj artisti Tahsin Eryılmaz anlatıyor;

Tahsin Eryılmaz Farmasi dudak nemlendiricisini öneriyor. Farmasi dudak nemlendiricisi dudakları nemlendiren ve mevcut nemi koruyan günlük bakım ürününü şeffaf yapısı sayesinde ruj uygulaması öncesi tek başına kullanabilirsiniz. Bu da herhangi bir renk vermediğinden dolayı rujların rengini bozmaz. Rujunuzun gücünü arttırdığı gibi dudak kaleminizin homojen zeminde kayganlığını arttırarak makyajınızı kusursuzlaştırıcıdır.

Dudakta mat ruj öncesi dudak bazı olarak uygulayabilirsiniz. Kurumuş görünümlü dudaklara son!

Farmasi dudak nemlendiricisi ile çok daha pürüzsüz ve bakımlı dudaklara kavuşabilirsiniz. Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde sayfamızdan satın alabilirsiniz. Sayfamızda bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye ücretsiz üye olabilir, sepette %30 %40 daha indirimli fiyattan satın alma şansına sahip olabilirsiniz.

Farmasi dudak nemlendiricisi 4 gram 1304651

Farmasi Kayıt

Farmasi Sipariş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir