03/15/2018

Farmasi Dudak Kalemi

Farmasi Dudak Kalemi

Farmasi Dudak Kalemi ile dudaklarda ruj varmışcasına yoğun renk dokusu ve kalıcı etkisiyle gönüllerde taht kurmaya talibiz.

Farmasi dudak kalemlerimi makyaj çantalarınız olmazsa olmazları arasında olacak. Yumuşacık yapısı ile dudaklarınıza harika hatlar çekmenizi sağlar, Mat bitişi ile dudaklarınıza derinlik katar,ideal yumuşaklığı ile kolay bir sürüm yapmanızı sağlar. Dermatolojik olarak test edilmiştir. on dört çeşit renk sıkalası ile her zevke uygun dudak kalemi ihtiyacınızı karşılar. Ruj kadar etkili ve o kadar iddialıdır Farmasi dudak kalemi!

Her zevke ve renge uygun, yumuşacık yapılı Farmasi Dudak Kalemi ve diğer Farmasi ürünleri ni fabrika fiyatına %30-40 daha indirimli almak için Farmasi Kayıt olmak için lütfen tıklayınız!

Farmasi güncel haberlerin yer aldığı, birbirinden iddialı kozmetik ve cilt bakım ürünlerinin yer aldığı, indirimli ürünler, kampanyalar ve daha bir çok fırsatın yer aldığı Farmasi Online Katalog için lütfen tıklayınız.

Farmasi kayıtolmadan Farmasi Katalog dan seçtiğiniz farmasi ürünlerini  Farmasi Sipariş  Verme formuna ürün kodları ile birlikte lütfen giriniz.